ניקיון בתים

לפניכם מידע על ניקיון בתים. חברת יהלום – ניקיון ופוליש היא חברה אשר מציעה ללקוחותיה שבכל רחבי הארץ שירותי ניקיון מתקדמים מכל הסוגים. חברת יהלום מעניקה שירות לפרטיים ולמוסדות, ומציעה סוגים שונים ומגוונים של עבודות ניקיון, על ידי צוותי עובדים מקצועיים במיוחד ובמחירים משתלמים השווים לכל נפש. פוליש יהלום זה ניקיון בתים. החל מהפרטים הקטנים ביותר כמו ניקוי בקיטור ועד עבודות הברקה וחידוש מרצפות מתקדמות. אנו מומחים בעלי ניסיון ומוניטין בכל הקשור לעבודות ניקיון בתים וערוכים לתת לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר, בזמן הקצר ביותר ובמחיר ההוגן ביותר. צלצלו אלינו כבר עכשיו ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

ניקיון בתים
ניקיון בתים

יהלום ניקיון בתים

עבודות הניקיון של חברת יהלום מתחלקות לשני תחומים עיקריים – ניקיון שוטף וניקיון מורכב. בגזרה הראשונה, מעסיקה חברת יהלום עוזרות בית בכל הארץ. עוזרות הבית המועסקות על ידי חברת יהלום הן עוזרות בית מן השורה הראשונה, בעלות ניסיון רב בעבודות ניקיון, מקצועיות, יעילות וזריזות. חברת יהלום מעסיקה אך ורק עובדות ישראליות וחוקיות לחלוטין, כך שלא תצטרכו לחשוש מנושא זה. העוזרות מגיעות לבתים פרטיים בתדירות הרצויה ומסייעות בשמירה על הניקיון השוטף של הבית. בגזרה השנייה, מעסיקה חברת יהלום צוותי ניקיון מקצועיים, לעבודות ניקיון גדולות במיוחד או לעבודות מורכבות. כך, לדוגמא, מבצעים צוותי הניקיון של חבר יהלום עבודות של ניקיון בתים לאחר עבודות שיפוצים. השיפוצים, אשר גורמים ללכלוך רב של אבק, פסולת בנייה וכדומה, גורמים לדירה להיות מלוכלכת מאד, ויוצרים עבודה קשה לדיירים. חברת יהלום מסייעת לדיירים וחוסכת להם את עבודות הניקיון לאחר השיפוץ, כך שיוכלו לחזור לגור בקלות בדירה המשופצת. צוותי הניקיון גם מבצעים עבודות כמו ניקיון של דירות חדשות, לפני מעבר דירה וכדומה, וכן עבודות ניקיון של שטחים גדולים אשר דורשים עבודה של מספר עובדים בו זמנית.

פוליש לרצפה מחיר

חברת ניקיון בתים מומלצת

בנוסף לניקיון, מציעה חברת יהלום שירותי פוליש לרצפות. הפוליש הוא גימור נאה לרצפת הבית, אשר מעניק לרצפות מראה מבריק ונעים לעין, אשר גורם למראה של רצפה שנשטפה בזה הרגע. רוב סוגי הפוליש גם דוחים אבק ולכלוך, כך שהרצפה נותרת נקייה ומבריקה לאורך זמן. לא כל סוג של פוליש מתאים לכל רצפה, ולשם כך חברת יהלום מתאימה לכל רצפה את סוג הפוליש המתאים לה בדיוק. חברת יהלום עושה שימוש במכונות הפוליש המתקדמות ביותר בשוק, ומעניקות לרצפות גימור מושלם, מקצועי ואיכותי, אשר יחזיק מעמד לאורך זמן רב, מבלי לגרום לנזק לרצפות.

פוליש

חברת ניקיון בתים מחיר

בתים פרטיים דורשים טיפול מיוחד. הם גדולים יותר, יקרים יותר, מכילים תכולה רבה ויש לנקוט בהם במשנה זהירות. אנחנו בפוליש יהלום, צברנו שנים ארוכות של ניסיון מקצועי בניקיון בתים ומציעים לקהל לקוחותינו את כל סוגי עבודות הניקיון וההברקה הדרושות לבית פרטי. פוליש יהלום מחזיקה במכשור המתקדם ביותר שקיים היום בשוק, אותו מתפעלים מיטב אנשי המקצוע, מתוך תודעת שירות גבוהה במיוחד ואמונה שכל לקוח מרוצה שלנו הוא כרטיס ביקור נהדר של החברה. אנו ערוכים להעניק במסגרת ניקיון בתים את כל העבודות הנלוות – החל מניקיון שטיחים וחלונות, ועד הברקת רצפות ועבודות פוליש. החלטתם לנקות באמת? עומדים בפני אכלוס בית חדש? משקמים נזק צנרת או שריפה? פנו אלינו ואנו נעניק עבורכם למושג ניקיון בתים יסודי עם משמעות חדשה לחלוטין.

ניקיון אחרי שיפוץ