פוליש קריסטל

פוליש קריסטל

הרצפה שלנו סבלנית מאוד. היא סבלנית לנעליים מלאות הבוץ, למשקאות הנשפכים עליה, לכיסאות ולרהיטים הנגררים עליה...אך עם השנים, הזמן פוגע גם ברצפה. הרצפה נהיית עכורה ומאבדת מהברק שהיה לה בעת רכישת הבית, בעבר.
ניתן להחליף ריצוף בבית, אפשר גם לפרוש שטיחים מקיר לקיר, אך כל אילו פתרונות של בדיעבד - שבעצם מה שאנחנו רוצים באמת זה את הרצפה הישנה והאהובה שלנו - כמו חדשה.

פוליש קריסטל לרצפה מבריקה
הפתרון לקבלת בית עם רצפה מבריקה פשוט מאוד- פוליש קריסטל. 
פוליש קריסטל היא פעולה בה מקרצפים את המרצפות ולאחר כן מחדיר חומרי יסוד והברקה לשכבה העליונה של המרצפות, לאחר החדרת החומרים מתקבל מראה מבריק של המרצפת - פוליש קריסטל מחזיר את הברק למרצפות, כאילו היו מרצפות חדשות.

מה מיוחד בפוליש קריסטל  ?
ישנם לא מעט סוגי רצפות ולכל רצפה מתאים סוג פוליש אחר, פוליש קריסטל הפוליש המתאים ביותר לבתים פרטיים ודירות, מכמה סיבות:
פוליש קריסטל לא משאיר את הבית מחליק. הבית נראה מלא ברק ונוצץ אל לא קיימת כל סכנת החלקה. בבית עם ילדים או בבית של מבוגרים מומלץ במיוחד לבצע פוליש קריסטל, דווקא מהסיבה הזו. כמו כן, פוליש קריסטל מחזיק לאורך שנים ואין צורך לבצע פוליש כל שנה.
יתרון נוסף של פוליש קריסטל היא מניעת שריטות בעתיד שעלולות להיגרם מגרירת חפצים ורהיטים על הרצפה. פוליש קריסטל עוטף את המרצפות בשכבת הגנה וכך מונע את שריטת המרצפות.

כיצד מבצעים פוליש קריסטל  ?
  החדרת חומר יסוד X1 באמצעות עיבוד בצמר פלדה.
  החדרת חומרי זיגוג והברקה X2 ולאחר מכן X3 באמצעות עיבוד בצמר פלדה.
  מריחה ועיבוד משמר קריסטל.
  לפני תהליך פוליש קריסטל מומלץ לבצע קרצוף או לחלופין ליטוש עדין למרצפות.

סמוך על המומחה
חברת פוליש אבן יהלום תבצע עבורכם פוליש קריסטל בצורה מקצועית ומדויקת. תוכלו לסמוך על כך שהעבודה נעשית בידי בעל מקצוע עם ניסיון רב, ועל כך שחברת אבן יהלום משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר ומכונות העבודה החדשניות ביותר.

אינכם מתנסים כאן בפוליש חדש שלא בטוח מה תוצאותיו, אלא בוחרים פוליש קריסטל שהוכיח את תוצאותיו במבחן המציאות ושנשמר יפה מאוד גם שנים לאחר מכן

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com