פוליש לשיש טרוורטין

פוליש לשיש טרוורטין

שיש טרוורטין זהו שיש יפה מאוד, הנוצר מאבן הנמצאת ליד מפילם ומעינות. שיש הטרוורטין מאופיין בנקבים גדולים פני השיש ולאורך אורכו. חורים אלו מהווים מקום ההצטברות ללכלוך ולכן חשוב לסגור את החורים מדי כמה שנים בדבק שיש שקוף. דבק השיש השקוף יבליט את החורים הטבעיים המופיעים בשיש וימנע חדירות לכלוך.

לאחר כשנתיים שלוש דבק השיש מתחיל להתפורר ואינו עמיד כבעבר. לכלוכים מתחילים לחדור פנימה ולהרוס את מראה השיש היפה. פוליש לשיש לטרוורטין המתבצע כל מספר שנים ישמור על מראה השיש מבריק כתמיד.

 

כל מה שהבית צריך כדי להיראות נפלא

חברת פוליש אבן יהלום, חברה המתמחה בפוליש לטרוורטין ובליטוש אבן ושיש, תבצע ארבע פעולות בעת הפוליש קריסטל .ראשית יתבצע ניקוי מעמיק להסרת כל הלכלוך שהצטבר בסדקים. לאחר מכן יחודש דבק השיש השקוף ויסתמו החורים הקיימים בשיש, כמובן, בעל המקצוע יוודא כי פני השיש שלמים וחלקים ורק לאחר מכן יעבור לשלב הרביעי והוא איטום השיש והגנה על השיש מפני שריטות.

 

פוליש קריסטל לשיש טרוורטין

פוליש לשיש טרוורטין הכרחית דווקא מפני טבעו המיוחד של שיש הטרוורטין. בגלל החורים הנתמכים לכל אורך השיש, יש סיכון גדול יותר שהשיש יתמלא בחיידקים ולכלולים, ואולי אפילו ייחלש או ישבר מסביב לחורים. לכן חשוב להקפיד להחליף את דבק השיש השקוף בחדש ברגע שהבחנתם כי הוא מתחיל להיחלש. פוליש הקריסטל גם יחזק ויסתום מחדש את הסדקים הטבעית וגם יטשטש ויעלים את הכתמים הקיימים שהשתכנו על הרצפה ומסרבים לרדת. פני השטח של השיש לאחר הפוליש לטרוורטין יהיו חלקים ואחידים וביחד עם הברק ייווצר מראה מרשים מאוד.

 

חברת פוליש אבן יהלום - אמינות ומקצועיות

אמינות ומקצועיות אלו שני הדברים החשובים בבחירת איש מקצוע עבור פוליש לשיש טרוורטין. אמינות בכדי שתוכלו לסמוך על איש המקצוע שאינו מדלג על שום שלב ושאינו "מעגל פינות”, ומקצועיות חשובה משום שחוסר מקצועיות עלול להוביל לפגיעה בשיש עצמו - באופן שלא יהיה ניתן לתקן אח"כ לא על ידי פוליש ולא על ידי ליטוש שיש טרוורטין.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com