פוליש לשיש

פוליש לשיש

שיש הוא חומר שמקורו באבן טבעית. אבן השיש היא אבן יפה במיוחד. בצורתה הביתית אתם פוגשים את אבן השיש לאחר תהליך של עיבוד שמביא אותה לכדי שימוש בבתים לצורך ריצוף. אבן השיש שמשמשת לחיפוי הרצפה היא אבן שעוברת הרבה. דורכים עליה, קופצים, גוררים רהיטים ועוד. באמצעות פוליש לשיש, תוכל להגן עליה.

 

מה הוא פוליש לשיש ?

פוליש לשיש הוא פעולה עמוקה של ניקיון יסודי המגיע עד לכדי עומק השטח. פעולת הפוליש כוללת קרצוף של הרצפה והברקתה. כל אלו יוצרים בסופו של דבר רצפה מבריקה ונקייה שחזרה מבחינת המראה שלה "לימי צעירותה". כאשר עורכים פוליש לשיש, ניתן לעשות שימוש באמצעים מתקדמים. כך, ישנן מכונות שעושות את העבודה באופן מקצועי ומעולה ביותר. כמו כן, ישנם חומרים שיכולים לתרום רבות לתהליך הניקוי וההברקה. כל אלו ניתנים לשימוש על ידי הזמנת שירותים מקצועיים של חברות פוליש מובילות כמו חברת אבן יהלום. יש להיזהר מחקיינים שעורכים ניקוי ומכנים אותו פוליש.

 

מה הפוליש יכול לעשות לשיש שלכם ?

השיש הוא אבן טבעית לכל דבר ועניין. השיש "סופג" אתם שמים עליו רגליים מלוכלכות, חושפים אותו בפני אבק ומזיזים על פניו דברים שונים. עם הזמן השיש שלכם סופג יותר ויותר עד שהמראה שלו הופך להיות אחר במעט. זה כבר לא השיש שאתם מכירים, זה משהו אחר. באמצעות פעולות של פוליש וליטוש עדין לשיש שנעשה באופן מקצועי ניתן "לקלף" את השכבה העליונה הספוגה בכל הלא רצוי. לפניכם תיחשף רצפת השיש היפה שאתם בחרתם.

 

פוליש לשיש - חשוב לדעת

כאשר ניגשים לעבוד עם פוליש לשיש יש לדעת להתאים את הכלים והחומרים לשיש שלכם ולדרישות שלכם. כדאי מאד לפנות לאנשי מקצוע בתחום. חברת פוליש אבן יהלום היא חברה שמומחית בתחום ליטוש שיש ופוליש במשך שנים רבות תוך הקפדה להתעדכן כל הזמן במה שקורה. פוליש לשיש באמצעות שירותיה של חברת פוליש אבן יהלום מומלץ ביותר והוא יעניק לרצפה שלכם בדיוק את מה שהיא צריכה. 

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com