פוליש לרצפת אבן

 

פוליש לרצפת אבן

בוודאי שבחרתם ריצוף אבן לבית שלכם הבחנתם בכל סוגי המרצפות השונים הקיימים. כל סוג מרצפת מצריך טיפול פוליש אחר והתייחסות אחרת, ויש גם רצפות שכלל לא מתאים להן פוליש.

פוליש זו פעולה הנעשית על האבן עצמה, בעזרת מכונת פוליש מיוחדת. יש צורך להתאים את ביצוע הפוליש לסוג האבן בכדי לקבל תוצאה מושלמת. אפשר לבצע פוליש לרצפת אבן, אך יש לקחת בחשבון את עדינות האבן ואת הגימור.

 

איזה פוליש מתאים לרצפת אבן

רצפת אבן זוהי רצפה שהוכנה מאבן טבעית. מדובר באבן יפה מאוד ועדינה מאוד. רצפת האבן מגיעה בגימור גס וטבעי (כמראה האבן) או בגימור חלק. בהתאם לסוג האבן ולסוג הגימור יש לבצע את הפוליש אחרת, בצורה שלא תפגע באבן עצמה.

ניתן לבצע פוליש לרצפת אבן, אך יש צורך להקפיד על עבודה עדינה במיוחד ולתת תשומת לב לפרטים. פוליש לרצפת אבן צריך להיעשות במכונה מיוחדת תוך הקפדה שבעת הפעולה לא נגרמת פגיעה לאבן. לאחר הקרצוף יתבצע איטום .ניתן לשלב עם פוליש לרצפת אבן שני סוגי גימור שונים. פוליש קריסטל ואיטום סילר. כל פעולה בעל מראה גימור אחר ותוכלו לבחור על פי העדפה האישית שלכם - פוליש קריסטל להברקה של הרצפה או איטום בסילר כדי להגן על רצפה ולשמור על המראה הטבעי שלה.

 

למה כדאי לבצע פוליש לאבן שלנו

פוליש לרצפת אבן יש לבצע פעם בשנתיים, בכדי לשמר את מראה האבן ולהאריך את חיי הריצוף. אם האבן נשמרה יפה תוכלו להאריך את הרווחים לשנתיים וחצי בין פוליש לפוליש, אך יחד עם זאת מומלץ לבצע פוליש בתדירות קבועה. הפוליש לא רק מבריק את המרצפות, לא רק מגן עליהן מפני שריטות, אלא גם אוטם אותן מפני מים ובכך שומר על המראה וגם על חוזק האבן - ביצוע פוליש לרצפת אבן מדי כמה שנים יאפשר לכם לא להחליף ריצוף בעוד 10-15 שנה, אלא להישאר עם רצפת האבן שלכם שתיראה נפלאה.

 

חברת פוליש אבן יהלום

חברת פוליש אבן יהלום צברה וותק רב של טיפולי פוליש וליטוש אבן, תוך שימוש במכשירים המתקדמים ביותר הקיימים בשוק. אתם לא מעוניינים לסכן את רצפת האבן המיוחדת שלכם ולפגוע בה על ידי ביצוע פוליש במכונה בחוסר דייקנות. לכן פנו לחברת פוליש אבן יהלום - חברה בעלת וותק של שנים בתחום הפוליש, שתבצע עבורכם פוליש לרצפת אבן באחריות מלאה לתוצאות איכותיות ומקצועיות.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com