פוליש למרצפות סומסום

 

פוליש למרצפות סומסום

מרצפות סומסום חזרו בשנים האחרונות לאופנה ובגדול. בתקופות קודמות השימוש בהן היה מקובל מאד גם כן וזאת למרות שהאבן ממנה עשויות מרצפות סומסום היא אבן עדינה ופגיעה. כדי לשמר את המראה של מרצפות סומסום יש לערוך פוליש קריסטל בערך אחת לשנתיים. נוסף על כך, כדי להחזיר ברק למרצפות סומסום ישנות יש לעבור תהליך יסודי של פוליש למרצפות סומסום.

 

מה הוא פוליש לרצפת סומסום ?

כמו מרצפות אחרות, גם מרצפות סומסום סופגות עם השנים אבק, לכלוך ועוד. אולם, בשל העדינות הרבה של מרצפות מסוג זה וכן בשל החשיבות לשמור על המרקם המיוחד של האבן, תהליך הניקוי הנדרש הוא יסודי ומקצועי יותר. פוליש לרצפת סומסום על ידי חברת אבן יהלום הוא המענה המתאים למרצפות מסוג זה. במהלך ניקוי הפוליש נעשה שימוש במכונת פוליש המסירה את שכבת הלכלוך מהאבן באופן מדויק ועדין במיוחד. כמו כן, בחברה מקצועית כמו חברת אבן יהלום ננקטים צעדים נוספים כדי לשמר את המרצפות כמו למשל מריחת סילר, חומר הדוחה את הלכלוך ומגן על האבן במשך הזמן.

 

מתי עורכים פוליש למרצפות סומסום ?

בשונה ממקרים אחרים, בין המרצפות סומסום שלכם מוכתמות מאד ובין אם לא, מומלץ מקצועית לערוך פוליש למרצפות סומסום כטיפול תקופתי בערך אחת לשנתיים. באמצעות פעולות אלו אתם מבטיחים את ההגנה על האבן ואת הורדת הסבירות ללכלוך שיפגע בה באופן בלתי הפיך. בין השנתיים האלו מומלץ כמובן להקפיד על ניקוי יסודי בהתאם להוראות. חברת אבן יהלום, המומחית המובילה בשוק לניקוי וליטוש מרצפות ופוליש, מדגישה את חשיבות ההקפדה על הניקוי בהתאם לסוג האבן. למשל, במקרה של מרצפות סומסום השימוש במים רבים עלול לפגוע.

 

חברת פוליש אבן יהלום - המקום המתאים ביותר עבור פוליש למרצפות סומסום

אם אתם מחפשים פוליש למרצפות סומסום יסודי, איכותי ומקצועי - חברת פוליש אבן יהלום היא הכתובת שלכם. חברת פוליש אבן יהלום היא חברה המוכרת ומאושרת על פי חוק. החברה הוקמה בשנת 2001 והיא נותנת שירות מקצועי ויסודי מאז לקהל לקוחות רחב ביותר.  

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com