פוליש לטרצו

 

פוליש לטרצו

מרצפות טרצו מלוות אותנו במשך שנים רבות. הן אהודות הן בשטחי מדינת ישראל והן מחוצה לה. על מנת לתחזק את המראה של מרצפות טרצו, למנוע התיישנות ולשמור על מראה איכותי ועדכני, יש לערוך פוליש ייחודי למרצפות טרצו אחת לכמה זמן. כך אתם מבטיחים את ההוצאה לאור של היופי של רצפת הטרצו שלכם.

 

מה היא רצפה טרצו

אתם מכירים את רצפת הטרצו בתור הרצפה הישנה ששימשה את האנשים במאה הקודמת לצורך ריצוף השטח. מרצפות טרצו מסוג מסוים מכונות "רצפת שומשום" היות והן אכן דומות לרצפה שמשולב בה שומשום בצבע שחור. מרצפות הטרצו עשויות מבטון לבן ואיתו חצץ. מרצפות הטרצו קיימות בצבעים שונים כך שלעיתים משולבים בהן גם פיגמנטים שונים שנותנים את הצבע ואת המראה המיוחד. רצפה טרצו חזרה לאופנה והיא נמכרת רבות בצורות שונות ומרקמים משתנים. כדי להוציא לאור את היופי והייחוד שלה, אתם חייבים לבצע פוליש לטרצו.

 

פוליש לטרצו - חשוב במיוחד לדעת

פוליש לטרצו מאפשר לכם פוליש והברקה יסודית  של הרצפה כך שהיא חוזרת למראה הראשוני והחדש שלה והיא מבריקה ונטולת כתמים צהובים או צבע דהוי. כשאתם עוברים לדירה עם רצפה מסוג זה בדרך כלל מדובר בדירה ישנה, אז פעולות הפוליש נצרכות במיוחד. כאשר אתם בוחרים ריצוף חדש מסוג זה, כדי להשקיע בכל תקופה בהבאת צוות מקצועי לביצוע ליטוש הייחודי המתאים לרצפה מסוג זה. פעולות הפוליש הייחודיות לרצפת טראצו דורשות מיומנות של מומחים מקצוענים. בחברת פוליש אבן יהלום מזמינים אתכם להתרשם מצוות מתאים.

 

חברת פוליש אבן יהלום - המקום המתאים עבור פוליש לטרצו

חברת  אבן יהלום היא חברת פוליש מובילה שמאפשרת ליהנות הן מפעולות ליטוש מורכבות והן מפעולות פוליש הכוללת בין השאר פוליש לטרצו. השלבים השונים של פוליש מסוג זה דורשים שימוש בחומרים מתקדמים ייעודים לרצפה כזו שמאפשרים לשמור ולהגן עליה. בין השאר, בחברה עושים שימוש במכונות מתקדמות שמתאימות בעיקר לרצפה שמרוצפת בבלטות טרצו. אם יש לכם כזו רצפה, פנו עוד היום לחברת פוליש אבן יהלום. הפוליש והברק בדרך אליכם.

   

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com