פוליש אקרילי

 

פוליש אקרילי

חברות פוליש רבות מציעות לכם לקבל שירותי פוליש לרצפה שלכם בצירוף לשרשרת הבטחות הנוגעות לתוצאות. אולם, הרבה פעמים חברות ניקיון מכנות "פוליש" פעולות שאינן "פוליש". חברת אבן יהלום לעומת זאת, מזמינה אתכם לקבל שירותי פוליש מעולים. לא סתם פוליש - פוליש אקרילי.

 

מה הוא פוליש אקרילי

את הפוליש עצמו אימצו בעלי בתים רבים שמעוניינים לערוך מדי פעם פוליש יסודי ביותר. פוליש אמיתי נעשה תוך ניקוי עמוק של הרצפה. ניקוי שמאפשר להגן על הרצפה ולהסיר ממנה את הלכלוכים הגדולים והמציקים ביותר. עם הזמן, פותחו חומרי פוליש שונים. ביניהם, קיים פוליש אקרילי. פוליש אקרילי הוא פוליש שבו נעשה שימוש בחומר שהינו אנטי סטטי. חומר מסוג זה מאפשר כמה דברים. למשל, הוא מבודד את המשטח מפני חשמל, הוא מונע החלקות, הוא עמיד בפני חומרים בעלי מאפיינים כימיים המסכנים את המשטח והוא מעולה בפני שריטות וכדומה. כאשר עושים שימוש בחומר האקרילי לצורך הפוליש, נוצר מצב של פוליש יסודי במיוחד ויותר מכך, פוליש עם הבטחה לעתיד.

 

להיכן הוא מתאים

לכל רצפה יש צורך בתהליך של פוליש אחת לתקופה. פוליש אקרילי מתאים למגוון רחב של רצפות. למשל, הוא יכול להתאים לאבנים טבעיות, לבטון, לPVC ולמשטחים נוספים מסוגים שונים. בעבר, פוליש אקרילי היה נערך דווקא במקומות עבודה ובמקומות כגון מעבדות. אולם, היום מכירים בכך שלכל בית שרוצה בכך מגיע ליהנות מהניקיון היסודי ביותר. לכן, חברת פוליש  בולטת ומומלצת כמו חברת אבן יהלום היא חברה שמספקת שירותי פוליש אקרילי לכל אחד, כולל לאנשים פרטיים המעוניינים בכך.

 

כדאי לדעת

פוליש אקרילי הוא האמצעי דרכו אתם יכולים להשיג רצפה מבריקה, נקייה, יפה ומריחה. אולם, לא כל מקום בו תזמינו שירותי פוליש ובטח שלא בכל מקום בו תרצו דווקא פוליש אקרילי, תקבלו את השירות הטוב ביותר. 

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com