ניקוי מרצפות ישנות

 

ניקוי מרצפות ישנות

המרצפות הישנות שלכם מייאשות אתכם? אתם מתלבטים אם כדאי להחליף? חכו רק רגע וגלו את אפשרויות הניקוי המתקדמות של חברת אבן יהלום.

 

חברת אבן יהלום, היא חברת פוליש וליטוש המבוססת על ידע וניסיון של שנים רבות. חברת אבן יהלום הינה חברת מאושרת על פי החוק בישראל וכל צוות עובדיה פועל באופן חוקי. לחברת אבן יהלום סטנדרטיים גבוהים במיוחד לניקוי מרצפות ישנות. החברה חולשת על פני תחומים רבים בתוך ענף הפוליש והליטוש וכך היא מגדילה את איכותה והמקצועיות שלה מתפתחת. ניקוי מרצפות ישנות על ידי החברה הוא הבטחה של ממש עבורכם.

 

 

ניקוי מרצפות ישנות - מידע כללי

מרצפות ישנות הן לא סתם מרצפות מלוכלכות. מדובר במרצפות שעברו במשך שנים ארוכות תחת הרבה מאד רגליים, זוגות נעליים, רהיטים ועוד. בהתאם, מרצפות אלו לא ניזוקו רק כתוצאה משריטות וכדומה אלא גם עברו תהליך שלם של דהייה. כדי להצליח לנקות מרצפות ישנות, יש לבצע הרבה יותר מאשר ניקוי יסודי המתאים עבור כל סוג של רצפה. בדרך כלל, חברות מקצועיות כמו חברת אבן יהלום, מגיעות לבחון את מצב הרצפה. יחד עם הלקוחות, נבנית תכנית מתאימה עבור ניקוי מרצפות ישנות. בדרך כלל תכנית זו בנויה על פעולות של-

  1. 1. ליטוש - הסרת שכבות מהרצפה ובכך חידושה על ידי חשיפה של השכבות התחתונות הנקיות.
  1. 2. פוליש - ניקוי יסודי באמצעות מכונות וחומרים תואמים.
  2. 3. סילר - מריחת חומר המקנה לרצפה מראה חדש ואף מגן עליה בעתיד.

הפעולות נבחרות בהתאם לרצון של הלקוח והדעה המקצועית של חברת ליטוש ופוליש המומחית לנושא.

 

 

ניקוי מרצפות ישנות - האם זה כדאי?

הרבה פעמים ישנה תהייה לגבי מידת הכדאיות של ניקוי מרצפות ישנות. הלוא ניתן גם להחליף אותן. ובכן, חברת אבן יהלום מציעה שירותים של ניקוי מרצפות ישנות שבהחלט עושים את העבודה ומחזירים את המראה של הרצפה לתקופות הטובות שלו. חברת אבן יהלום נותנת את השירות במחירים סבירים והרבה יותר נמוכים מאשר החלפת הריצוף כולו. השיקול הוא בסופו של דבר של הלקוח אך החברה בהחלט מתאימה למקרים של ניקוי מרצפות ישנות. 

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com