ניקוי מרצפות טרצו

 

ניקוי מרצפות טרצו, זו המומחיות של אבן יהלום!

מרצפות טרצו הן המרצפות הנפוצות והמוכרות ביותר כיום. אלו הן מרצפות חזקות ואיכותיות, שמשמשות בבתים רבים ובמוסדות רבים, בזכות היתרונות הרבים שלהן. אולם, מרצפות טרצו עלולות להתלכלך ולהיפגם עם השנים, בכתמים שאינם יורדים באמצעות שטיפה רגילה. לכן, אחת לתקופה יש לבצע ניקוי מרצפות טרצו מקצועי. חברת אבן יהלום מבצעת את הניקוי הזה בצורה איכותית במיוחד.

 

ניקוי מרצפות טרצו

ניקוי מרצפות טרצו נעשה על ידי קרצוף של המרצפות באמצעות מכונת פוליש. במקרים של לכלוך קשה, של כתמים עמוקים וכדומה, יש צורך ביותר מקרצוף רגיל. במקרה כזה יש צורך לבצע ליטוש של המרצפות בעזרת מכונת ליטוש מקצועית. הליטוש מסיר, למעשה, את השכבה העליונה של המרצפות, אשר מלאה בכתמים, בשריטות ובפגמים אחרים, וחושף במקומה שכבה חדשה ונקייה, ללא כתמים וללא פגמים כלל. הליטוש והקרצוף מאפשרים הסרה מלאה של כל סוגי הכתמים והפגמים, כך שמרצפות הטרצו חוזרות להיות נקיות ויפות.

 

לאחר ניקוי מרצפות טרצו

לאחר ניקוי מרצפות טרצו מומלץ לבצע פוליש, לרוב פוליש קריסטל או הברקה קריסטלית, נעשה באמצעות מריחה של מספר שכבות של חומר פולימרי מיוחד, אשר מעניק למרצפות ברק נאה במיוחד, ממש כמו של מרצפות חדשות, וזאת מבלי לגרום לסכנת החלקה אשר נוצרת לעיתים בסוגים אחרים של פוליש. כאשר מבצעים ליטוש וחידוש למרצפות הטרצו בשילוב עם פוליש קריסטל, התוצאה מושלמת, והרצפה נעשית נקייה ומבריקה ממש כמו רצפה חדשה, עם מראה רטוב של רצפה שנשטפה בזה הרגע.

 

אבן יהלום

אם אתם רוצים לבצע ניקוי מרצפות טרצו והברקה קריסטלית בצורה מקצועית ואיכותית, אתם צריכים את חברת אבן יהלום. חברת אבן יהלום מומחית בעבודות הפוליש והליטוש מזה שנים רבות, ומבצעת את העבודה במיומנות רבה ובמקצועיות גבוהה במיוחד, על מנת שאתם תוכלו ליהנות מרצפה כמו חדשה בתוך זמן קצר. חברת פוליש אבן יהלום זמינה עבורכם באזורים רבים בארץ, כך שאתם יכולים ליהנות מן השירות שלה בכל מקום ובכל זמן.

 

רוצים לבצע ניקוי מרצפות טרצו בצורה מקצועית? בואו לבצע אותו בצורה הטובה ביותר עם חברת אבן יהלום!

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com