ניקוי וקרצוף גרניט פורצלן – ניקיון אמיתי לאורך זמן

באריחי גרניט פורצלן נתָקל בבתים פרטיים אך גם בהרבה מן המקומות הציבוריים. הסיבה לכך היא כי אריחים אלו אינם נשחקים, ובמקומות בהם נמצאים אנשים רבים, והבלאי גבוה, חשוב להשתמש בסוג חומר שיש לו עמידות רבה. עם זאת יש לדעת איך לתחזק רצפת פורצלן, ולבצע ניקוי וקרצוף גרניט פורצלן באופן שוטף.

איך וכיצד? במאמר שלפנינו.

 

 

ניקיון מיידי

כדי לבצע ניקוי וקרצוף גרניט פורצלן מזמינים חברת פוליש מיומנת. אך עוד לפני שהחברה עושה זאת, יש דברים שגם הלקוח יכול לעשות.

מה למשל?

חשוב מאד להקפיד על נקיון מיידי ולא לדחות את הכתם לזמן רב. צבע או כתם עלולים להתייבש באריח ואחר כך יהיה קשה מאד להסיר אותם. ברגע ששמים לב לכתם מסוים, או פריט שנפל על הרצפה, מסירים אותו מיד ומנקים באופן יסודי את הלכלוך. זה יכול להיות משקה שנשפך, או כתם צבע שנמרח, ואפילו פיסות של מזון ושיירי ארוחה שנפלו והכתימו את האריחים. כתמי שומן הם גם בעייתיים ועלולים לא פעם להשאיר עקבות לא נעימים.

אם מקפידים על הכלל הזה, זוכים לאריחים נקיים ומבריקים לאורך זמן.

 

 

ניקוי וקרצוף גרניט  פורצלן

עם זאת, יש לבצע ניקוי וקרצוף גרניט פורצלן מעת לעת בצורה מקצועית ומיומנת. במשך הזמן מאבד הריצוף את מראהו המיוחד, והוא סופח הרבה לכלוך ואבק מהסביבה. רק לחשוב על כמות הפסיעות שסופגים המרצפות, אם מדובר במקום ציבורי ואפשר להבין כי הרצפה זקוקה לניקוי יסודי לפחות אחת לתקופה.

 

 

טיפול מיוחד

מי שעומד מאחורי ניקוי וקרצוף גרניט פורצלן זו חברת פוליש מקצועית. אנו ממליצים על חברת פוליש אבן יהלום בתור כתובת מועדפת. בידי החברה ידע מקצועי בכל הקשור לחומרים הללו, והם בעלי נסיון רב בתחום הריצוף ויודעים לבצע את הקרצוף. אם מדובר בגרניט פורצלן מט או מבריק כדאי לבקש מהחברה למרוח חומר מיוחד לפוגות שנקרא סילר ותפקידו ליצור הגנה על הרובה. חומר זה מונע חדירה של חומרים או נוזלים אל הפוגות ומשאירם חדשים לאורך זמן.

חברת פוליש אבן יהלום עושה שימוש במכשור מיוחד ודואגת לשמר את אריחי הגרניט בצורה מקסימלית. 

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com