חידוש וניקוי רובה

ניקוי רובה

כבר קרה לכם שהשקעתם במיוחד, שטפתם רצפה ו... היא עדיין נראתה מלוכלכת בגלל הרובהה מלוכלת ? אנו כאן בשבילכם

ריצוף חדש הוא נעים לעין ותמיד נראה נקי ומצוחצח. גם, כמובן, בשל העובדה שהוא חדש ועוד לא דרכו עליו כמעט. אך מלבד זאת, הפוגות בין המרצפות, או בשמן היותר מוכר- רובה, עדיין נקיות ולבנות. כל אחד רוצה שהרצפה בביתו תיראה כך תמיד, אך עם הזמן וככל שהרצפה ישנה יותר, כך גם הרובה מתלכלכת יותר, מקבלת צבע שחור ולא מחמיא וצריך לנקותה. שטיפה רגילה של הרצפה לא ממש עושה זאת. זוהי אמנם עבודה שניתן לבצע לבד, אך היא לא כל כך קלה, כיוון שהיא דורשת דיוק ובכלל, זו קצת "עבודת נמלים". בדיוק בשביל זה אנחנו מציעים את השירות הזה עבורכם.

 

חידוש רובה

לצורך ניקוי וחידוש רובה מלוכלכת אנו משתמשים במכונת פוליש ובחומרים מיוחדים המיוצרים במיוחד לשם כך ובכלים מיוחדים המתאימים לעבודה בדקויות הקטנות של הרצפה. יש לציין, כי חומרים מסוימים אינם מתאימים לסוגי רצפה מסוימים ולכן חשוב לעבוד באופן מקצועי ולהשתמש אך ורק בחומרים המתאימים עבור סוג הריצוף שלכם, בין אם מדובר באריחי גרניט פורצלן או קרמיקה, אנו נדע להתאים לרצפה שלכם את החומר הדרוש לניקיון הרובה. גם מסיבה זו, אגב, לא מומלץ לבצע את הפעולה לבד ועדיף להזמין צוות מקצועי שיבצע את העבודה עבורכם.

 

אז מה בעצם אנחנו עושים ?

אנו מעמידים לרשות הלקוח צוות מיומן, מקצועי וחרוץ אשר יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. נבצע על הרצפה ניקיון רובה יסודי ביותר, שאחרי שתראו את הרצפה לא תאמינו שזו הרצפה הישנה שלכם ותנסו להיזכר מתי בדיוק החלפתם אותה... הצוות שלנו מסור ומקצועי ולא נעזוב את ביתכם עד אשר נסיר את חלקיק הלכלוך האחרון מהרובה של הרצפה שלכם. אנו מתחייבים לשירות אמין ומקצועי ברמה גבוהה ללא פשרות.

אנו מאמינים כי הלקוחות שלנו ראויים לקבל את השירות הטוב ביותר.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com