חברת ניקיון בנס ציונה

 

אם אתם גרים בנס ציונה ומחפשים חברת ניקיון איכותית ומקצועית, פנו אלינו אל חברת ניקיון יהלום, ותיהנו משירותי ניקיון ברמה גבוהה ביותר. יש מספר גדול מאוד של סיבות להשתמש בשירותיה של חברת ניקיון בנס ציונה:ניקיון לפני מעבר דירה, ניקיון לאחר שיפוץ דירה, קניית דירה ועוד. אנחנו נוכל להתאים את הניקיון הנכון לכל סוג דירה ומצבה.

 

ניקיון של דירה לאחר שיפוץ

מי שיש לו הפריבילגיה לעזוב דירה שנמצאת בשיפוץ ולעבור לגור בדירה חלופית, יכול להתגבר ביתר קלות על ניקיון הדירה, אם כי גם לו היינו ממליצים להיעזר בניקוי מקצועי, כמו זה שנותנת חברת ניקיון בנס ציונה. אך מי שגר בדירה בזמן השיפוץ יתקשה להיפטר מכמויות האבק שחודרות לכל פינה גם זמן רב אחרי שהשיפוץ מסתיים, אם לא ייעזר בשירותים של ניקיון מקצועי. כל כמה שהעובדים יכסו ציוד ורהיטים, האבק נמצא בבית ועובר כל הזמן ממקום למקום.

 

לחברת ניקיון יש ציוד ושואבי אבק בעלי עוצמה חזקה מאוד. כאשר מגיע צוות גדול של עובדים מיומנים הם יכולים להשתלט על הבית, בדרך שבעלי הבית לא יוכלו במשך ימים ארוכים. שירותי ניקיון המוצעים לבית לאחר שיפוץ כוללים בין השאר: ניקוי רהיטים, שטיחים, מדפים וספרים, כל הציוד המצוי בארונות המטבח ובארונות האחרים, מחשבים, מקלדות ומסכים, מיטות ומזרנים, מקרר ושאר המכשירים החשמליים בבית, נברשות, תמונות ועוד.

 

ניקיון שוטף של בית בעזרת חברת ניקיון

יש משפחות רבות אשר לא מחכות לשיפוץ בכדי להוריד את כל הספרים מהמדפים, או לשאוב שאיבה משמעותית את כל המכשירים החשמליים. אלה נוהגות להזמין חברת ניקיון בנס ציונה, כמו גם באזורים אחרים בארץ בממוצע אחת לשנה בכדי לעשות בבית ניקיון שלאחריו הבית יבריק וייראה זוהר יותר. ניקיון כזה אינו על חשבון הניקיון השבועי השוטף.

 

שירותים נוספים של חברת ניקיון

חברת ניקיון בנס ציונה גם אמונה על ניקיון של חללים נוספים בבית ובסביבתו, גם כאלה שאינם משמשים ממש למגורים כמו עליות גג, מחסנים ואפילו גינות וחצרות. לאחר ניקיון של חללים אלה מומלץ כמובן גם לעשות הדברה מקצועית.

 

צור קשר

1700-700-594

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com