פוליש לדירה חדשה

עוברים לדירה חדשה? שיהיה בשעה טובה. התחלות זה דבר נהדר אבל חייבים להודות בעובדה שעד שהדירה החדשה לא תהיה מאוישת נזדקק להמון זמן ולא מעט אופטלגין. אף פעם לא עוברים לדירה חדשה מבלי לקנות ציוד חדש, "כי הישן כבר לא מתאים". לארוז את הארונות לא נראה כזה ביג דיל עד שמתחילים ורואים שהשעון פשוט לא זז והארון עדיין מלא... את כל החפצים השבירים צריך לארוז בקפדנות שייפתחו שלמים גם בדירתנו החדשה. ובכל זאת איך ניתן להרוויח זמן לקניות, אריזות והתקנות כשצריך להשתכר, לארוז, לפנות דירה ? פשוט מאוד- לחסוך את זמן שעות הניקיון האינסופיות והמייגעות בהזמנת פוליש לדירה חדשה.

 

פוליש לדירה חדשה – חברת פוליש אבן יהלום
ניקיון רצפה לדירה חדשה אורך זמן רב ומתיש מאוד. כדי לחסוך זמן יקר בשגרת מעבר אינטנסיבית הכוללת: קניות, סיוד, אריזה, פריקה אנו יכולים לחסוך לכם זמן יקר מאוד. שואלים איך ? הפוליש עלינו ! אתם תדאגו לארוז את חפציכם בנוחות, ואנו נדאג לפוליש, רצפת דירתכם החדשה תהיה נוצצת ומבריקה על ידי צוות פוליש מקצועי מיומן ואחראי. כניסה לדירה ברגל ימין היא חשובה, אך כניסה לדירה חדשה ונקייה היא הכרחית.

                                                         

פוליש

פוליש לרצפה הינו אחד השירותים הניתנים על ידי חברת פוליש אבן יהלום .

פוליש הוא פעולת הברקה המתבצעת על ידי מכונת פוליש ומטרתה לנקות ביסודיות ולהעניק שכבת ברק והגנה לרצפה.

ברשות חברתנו מכונות פוליש וציוד נלווה בעלי טכנולוגיה חדשנית וביצוע הפוליש לרצפות מתבצע תוך שימוש בחומרים באיכות גבוהה.

 

פוליש ווקס

פוליש ווקס מעניק לרצפה שכבת ברק והגנה שמחזיק לאורך זמן. הפוליש מתבצע על ידי קרצוף הרצפה, מריחת וקס וגימור ההברקה באמצעות מכונת פוליש מקצועית. סוג פוליש זה מתאים לסוגי רצפות רבים למעט גרנית פורצלן וקרמיקה.

 

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל (הברקה קריסטלית) מעניק לרצפה איכות גימור מושלמת ומשאיר רצפה מבריקה ונוצצת. אחד היתרונות של הפוליש קריסטל על הפוליש וקס הוא שאין סכנת החלקה וששכבת הברק וההגנה מחזיקה לאורך זמן ארוך יותר.

 

הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית מתבצעת על ידי קרצוף הרצפה ומריחת מספר רב של שכבות עם מכונת הפוליש. הברקה קריסטלית מתאימה לסוגי רצפות רבים למעט גרנית פורצלן וקרמיקה.

 

פוליש אקרילי

פוליש אקרילי מספק רמת גימור גבוהה ועמיד לאורך זמן רב. פוליש אקרילי מעניק שכבת הגנה לרצפה לטווח ארוך ומאט את תהליך השחיקה של הרצפות, פוליש זה מומלץ בעיקר למקומות ציבורים ומפעלים בהם יש סיכוי לשחיקה מהירה של הרצפה, כמו כן פוליש אקרילי אינו מוליך חשמל ובטיחותי יותר.

 

צור קשר

1700-700-594

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com