פוליש בטבריה, זה אבן יהלום!

נכנסתם לדירה חדשה בטבריה. עיצבתם אותה, ריצפתם אותה, היא מושלמת. עברו מספר שנים. הרצפה המבריקה והיפהפייה שבה ריצפתם את הבית כבר לא נראית חדשה. היא נראית בלויה, שרוטה, מוכתמת... הגיע הזמן לבצע פוליש בטבריה. חברת אבן יהלום מספקת לכם את השירות הזה בצורה המקצועית והאיכותית ביותר.

 

פוליש בטבריה

פוליש בטבריה הוא התהליך שבאמצעותו אתם יכולים לחדש ולרענן את המראה של המרצפות בבית שלכם. פוליש בטבריה מורכב משני שלבי פעולה עיקריים. השלב הראשון הוא שלב הליטוש והשיוף. בשלב הזה מסירים באמצעות רשת יהלום מיוחדת את השכבה העליונה של המרצפות שבבית, השכבה אשר נפגעה ונפגמה עם השנים וכעת היא מלאה בשריטות, כתמים וכדומה. כאשר מסירים את השכבה העליונה הזו, נחשפת שכבה חדשה – נקייה רעננה וחדשה. כבר לאחר ליטוש הרצפה נראית נפלא. אולם השלב השני הוא אשר נותן לה את הברק הסופי ואת המראה של רצפה חדשה. שלב זה הוא שלב הפוליש. בשלב הזה מורחים על הרצפות חומרי פוליש מסוגים שונים. הפוליש מעניק למרצפות ברק חדש ונאה, וגם מגן מעט על המרצפות מפני ספיגה של נוזלים ויצירת כתמים.

 

סוגי פוליש

פוליש בטבריה ניתן לעשות במספר סוגים של פוליש. הפוליש הנפוץ ביותר הוא פוליש קריסטל. זהו פוליש איכותי, קל ליישום ונוח לשימוש. הוא מעניק לרצפה מראה רטוב, כמו של רצפה שנשטפה זה עתה. עם זאת, מדובר בפוליש שגם אינו גורם להחלקה, עמיד במים ומחזיק מעמד למשך זמן רב יחסית – כשנתיים עד שלש שנים. בלבד פוליש קריסטל, ישנה אפשרות של פוליש וקס, שהוא הזול ביותר, אך גם עמיד פחות מסוגי הפוליש האחרים. פוליש וקס גם עמיד למשך לא יותר משנה אחת. סוג נוסף של פוליש בטבריה הוא פוליש אקרילי, שהוא פוליש שעמיד לא רק במים אלא גם בכימיקלים, באש ועוד, והוא נפוץ במפעלים וכדומה.

 

חברת פוליש אבן יהלום

חברת אבן יהלום מבצעת פוליש בטבריה, מכל הסוגים, במקצועיות הגבוהה ביותר. נסו את אבן יהלום, לא תתחרטו.

 

פוליש קריסטל בראשון לציון – זה אבן יהלום!

פוליש קריסטל בראשון לציון הוא שירות חשוב ונחוץ מאד לכל מי שרוצה לשמור על רצפת הבית שלו נקייה ויפה לאורך זמן. חברת אבן יהלום מבצעת פוליש קריסטל בראשון לציון באיכות גבוהה במיוחד, ומאפשרת לכם ליהנות תמיד מרצפה שנראית כמו חדשה.

 

פוליש קריסטל בראשון לציון

פוליש קריסטל הוא תהליך שנועד לחדש את המרצפות בבית, במשרד או בכל מקום ציבורי אחר. כעבור מספר שנים של שימוש במרצפות, כל מרצפת מכל סוג שהוא מאבדת מן הזוהר ומן הברק המקורי שהיו לה בעבר, כאשר הייתה חדשה. המרצפות מקבלות כתמים שאינם יורדים במהלך הזמן, וכמובן גם נשרטות, נשחקות ונפגמות, וכעבור מספר שנים המראה שלהן כבר אינו המראה הנוצץ והיפהפה שהיה להן כאשר נרכשו והותקנו בבית. פוליש קריסטל מחזיר למרצפות את נעוריהן, ומעניק להן ברק מחודש ומראה נקי ממש כמו של מרצפות חדשות. התהליך של פוליש קריסטל בראשון לציון הוא תהליך פשוט יחסית – אך הוא דורש מיומנות ומקצועיות בתחום. בשלב הראשון מבצעים קרצוף ומנקים באמצעות מכונה המיועדת לכך את השכבה העליונה של המרצפות, על מנת להסיר את הפגמים והכתמים למיניהם ולחשוף שכבה נקייה של המרצפות. בשלב השני מחדירים את הפוליש הקריסטלי אל המרצפות, על מנת להעניק להן את הברק היפה של מרצפות חדשות ונקיות. פוליש קריסטל בראשון לציון מתאים כמעט לכל סוגי המרצפות, והוא מאפשר לכם ליהנות מרצפה מבריקה ויפה, ובו זמנית גם בטיחותית במיוחד, כזו שאינה מחליקה כלל.

 

חברת אבן יהלום

חברת אבן יהלום מתמחה בביצוע של כל סוגי הפוליש, ומבצעת אותם בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. עם פוליש קריסטל, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את הפוליש האיכותי ביותר למרצפות שלכם, ושבתוך זמן קצר תוכלו ליהנות מחדש ממרצפות נקיות ומבריקות בצורה מושלמת. פוליש קריסטל בראשון לציון שמבוצע על ידי חברת אבן יהלום, מעניק לכם רצפות יפהפיות, במראה של רצפה שנשטפה זה עתה.

 

מחפשים פוליש קריסטל בראשון לציון? רוצים לקבל עבודה מקצועית ואיכותית במיוחד? פנו עוד היום לחברת אבן יהלום ותקבלו שירות ברמה הגבוהה ביותר!

 

ליטוש שיש וסילר

מלטשים ושומרים על התוצאה לאורך זמן!

עבודת ליטוש שיש וסילר היא הגנה מושלמת לרצפת השיש. אחרי פעולת הליטוש בעזרת מכונת ליטוש חשוב להעניק לרצפה הגנה טובה כדי שלא תתלכלך מחדש. את זה עושים בחברת ליטוש אבן יהלום בעזרת מריחת שכבת סילר על גבי האבן, וכך מאבטחים אותה מפני פגיעה עתידית.

 

עבודת ליטוש שיש וסילר

רצפת שיש שעברה ליטוש עם מכונה ליטוש שיש, נעשית נקיה ונוצצת ושוב חוזר לה הברק. אלא שאי אפשר עדיין לברך על המוגמר, חשוב לשמור על התוצאות היטב לאורך זמן. אם נשאיר אותה כך, נגלה מהר מאד כי היא שוב צברה לכלוך וכתמים חדשים ממלאים אותה מחדש. זה קורה כתוצאה משימוש יום יומי, נוזלים שונים וחומרים שנשפכים על הרצפה ומכתימים אותה. הפתרון נמצא בדמות מריחת שכבת סילר שהיא הגנה על ריצוף השיש. הסילר מונע מפני נוזלים וחומרים שונים לחדור אל האריחים ולהכתים אותם מחדש.

 

יתרונות הסילר

רצפת שיש שמקבלת שכבת סילר מוגנת מפני כתמים ולכלוך. הסילר עושה לה רק טוב:

  • הוא מגיע לשכבה העליונה של הרצפה ומונע מפני חלקיקים קטנים של נוזל או חומרים מכתימים להכנס אל רצפת האבן וללכלך אותה.
  • בעוד הוא מגן על כניסת לכלוך הרי שהוא לא מונע מן השיש לנשום ולקבל את האוורור המגיע לו כדי להשאר יפה.
  • הוא אינו מפריע לרווחים שבין האריחים ואינו חוסם אותם.

 

איטום סילר ברצפת שיש

יש לציין כי כל משטח שיש כולל ריצוף שיש עשויה מחללים טבעיים שהם גורמים ללכלוך לחלחל. זה יכול להיות אפילו נוזלים שנשפכים באופן טבעי על גבי השיש, אלה יוצרים כתמים תחת מעטה השיש שאי אפשר להסיר אותם.

מרגיז לראות את הכתמים הללו המכערים את המראה המושלם, גם אי אפשר לטפל בהם באופן עצמאי כיון שיש צורך במכונת ליטוש שיש.

חברת ליטוש אבן יהלום נכנסה בדיוק לנישה זו. היא מבצעת מריחת סילר לאחר סיום עבודת ליטוש שיש ומספקת לו את ההגנה הבלעדית.

 

גם אתם חייבים את זה לשיש שלכם! פנו אל חברת ליטוש אבן יהלום לקבל הצעת מחיר!

ליטוש שיש בחדרה

איך לתחזק המרצפות לאחר ביצוע ליטוש שיש בחדרה?

ביצעתם ליטוש שיש בחדרה למרצפת השיש שלכם, או לשיש במטבח? איך תשמרו על התוצאות הנהדרות לאורך שנים, ותאריכו את חיי השיש?

פעולת הליטוש בעצם מסירה שכבה דקה מן מרצפת השיש נחשפת שכבה חדשה, מלאת ברק ונטולת כתמים. אך השיש הופך לפגיע יותר. לא הייתם רוצים שליטוש השיש יחשוף את השיש לפגיעות ועל כן יש כמה פעולות שכדאי לבצע בכדי לשמר את ליטוש השיש.

 

תחזוק שיש לאחר ליטוש

ההמלצה הטובה ביותר היא לבצע איטום לאחר ליטוש השיש. זו אינה פעולת חובה ולרוב אינה נעשית מיד לאחר ליטוש השיש. במידה והשיש עדיין רטוב לאחר ליטוש השיש, יש צורך להמתין עד לייבושו המוחלט, ורק אז לבצע את האיטום. ישנם כמה סוגי איטומים שניתן לבצע- למשל איטום בסילר, ווקס והברקה קריסטלית.

הסילר זהו חומר אוטם שימנע חדירת נוזלים פנימה לתוך השיש. איטום בסילר יכול לשנות את גוון המרצפות השיש ושומר עליהן, ניתן לבחור סילר  עם גימור מט, מט משי או רטוב. איטום בסילר כדאי לבצע שבועיים מזמן ביצוע ליטוש השיש, כדי לאפשר למרצפות השיש ייבוש מלא.

ניתן גם לצפות את השיש בווקס. הווקס הוא חומר מבריק מאוד וכך תקבלו מרצפות שיש מלאות ברק. מרבית הפעמים הווקס גם מחליק ועל כן כדאי לבדוק כמה יחליקו מרצפות הבית שלכם לפני ביצוע ציפוי המרצפות בווקס. ניתן גם לבצע הברקה קריסטלית לאחר ליטוש השיש בחדרה,. הברקה קריסטלית גם תאטום את המרצפות וגם תספק שכבת ברק נוספת. יש להקפיד לבצע את ההברקה הקריסטלית רק לאחר ייבוש מלא של המרצפות.

 

אבן יהלום – מומחים לליטוש שיש בחדרה

ליטוש שיש ,איטום בסילר והברקה קריסטלית אלו פעולות המצריכות כלי עבודה מקצועיים וידע מקצועי. אל תפנו לכל אחד שיבצע עבורכם ליטוש שיש חדרה, שכן המרצפות עלולות להיפגע. פנו לטובים ביותר, המגיעים עם המלצות מהשטח וניסיון מעשי בשטח - פנו לחברת אבן יהלום בחדרה.

חברת אבן יהלום תבצע ליטוש שיש בחדרה בדייקנות מרבית, ותמליץ לכם על חומר איטום לפי דרישותיכם. ביחד תקבלו שיש חדש ומבריק, שישמור על המראה לאורך שנים.

אתם מוזמנים לצלצל עוד היום ולקבל ייעוץ מקצועי מלא והצעת מחיר.

 

צור קשר

1700-700-594

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com