ליטוש שיש קרמה מרפיל

 

ליטוש שיש קרמה מרפיל

ליטוש שיש קרמה מרפיל ובכלל ליטוש של מרצפות אבן הוא תהליך נדרש לכל סוגי המרצפות, כעבור מספר שנות שימוש בהן, או לחילופין כאשר מרצפים את הבית בריצוף חדש ורוצים להגיע לרמת עיבוד וגימור גבוהה של משטח השיש. ליטוש אבן קרמה מרפיל אינו שונה מכך, אלא שיש להתאים אותו למרצפות. חברת אבן יהלום מבצעת עבורכם ליטוש שיש קרמה מרפיל, כמו גם מגוון סוגי ליטוש אחרים, ברמה מקצועית גבוהה במיוחד.

 

אבן קרמה מרפיל

שיש קרמה מרפיל הוא שיש שמקורו בספרד. שמו נגזר מגווני הקרם שלו. לשיש קרמה מרפיל ישנו מראה יוקרתי במיוחד, והמראה שלו הוא חלק יחסית ומפואר מאד. מרצפות שיש קרמה מרפיל אשר משמשות לריצוף, יוצרות ריצוף פנימי מרהיב ויוקרתי במיוחד. שיש קרמה מרפיל משמש גם כחיפוי יוקרתי לעמודים, וליצירת כיורים ומוצרים דומים נוספים.

 

ליטוש אבן קרמה מרפיל

שיש קרמה מרפיל הוא שיש בעל ברק טבעי, ולכן לעיתים אין צורך בביצוע פוליש קריסטל לשיש קרמה מרפיל. מרצפות משיש קרמה מרפיל גם אינן סופגות כמעט מים וכתמים. אך עם זאת, כעבור מספר שנות שימוש עלולים להיווצר בשיש סדקים ושברים קטנים, ובמקרים מיוחדים גם כתמים שהצליחו לחדור את האבן. לכן, מומלץ מאד לבצע ליטוש יהלום לשיש קרמה מרפיל אחת למספר שנים, על מנת לחדש את המראה של המרצפות ולהעניק להן מראה נקי וחלק כפי שהיו כאשר היו חדשות. חשוב לבצע ליטוש אבן קרמה מרפיל על ידי בעלי מקצוע איכותיים ובעלי ניסיון בתחום, על מנת לבצע את הליטוש בצורה טובה ומקצועית ולא לפגוע בשיש. לאחר ליטוש אבן קרמה מרפיל, מומלץ להשתמש בסילר, על מנת להעניק לשיש שימור והגנה נוספת מפני חדירה של נוזלים, וכך לשמר את המראה הנקי של המרצפות לאורך זמן רב ככל האפשר.

 

חברת ליטוש אבן יהלום

חברת אבן יהלום מומחים בכל סוגי הליטוש שיש, אבן ומרצפות, ובליטוש שיש קרמה מרפיל באופן מיוחד. הצוות המקצועי והמיומן של חברת אבן יהלום יבצע עבורכם ליטוש שיש קרמה מרפיל בצורה מקצועית, מדויקת ואיכותית, אשר תאפשר לכם ליהנות מן הריצוף היוקרתי הזה בצורה המושלמת ביותר.

 

ליטוש שיש קרמה מרפיל - לגלריה המלאה

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com