ליטוש שיש קיסר

 

ליטוש שיש קיסר

שיש קיסר זהו שיש חזק ביותר, שעמיד שנים רבות בפני שריטות ואף בפני כתמים, זו הסיבה שזהו שיש נפוץ מאוד לשימוש במטבחי שיש, באמבטיות ובבתים הישראלים בכלל.

על אף כל החוזק של שיש קיסר, הזמן עושה את שלו. עם השנים שיש קיסר נשחק ונפגם, המים יוצרים כתמים וכל השריטות שנוצרו מחיתוך ירקות שלא על קרש חיתוך- פתאום בולטות לעין.

 

כל משטח העשוי משיש ניתן לליטוש

שיש קיסר קל מאוד לתחזוקה ולשימור - מטבעו זהו שיש חזק מאוד שעמיד בפני שריטות. על ידי שימוש נכון במהלך השנים בשיש - תוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן. אך לא משנה כמה תשמרו על השיש - עשור ויותר שיחלפו עליו ישאירו בו את אותותיהם, ולאחר תקופת זמן מומלץ לבצע לשיש ליטוש שיש קיסר.

ליטוש שיש קיסר מסיר את הכתמים על ידי הסרת השכבה העליונה של השיש. מתחתיה נמצאת שכבה חדשה ללא כתמים וללא שריטות. כל הסדקים יסתמו בדבק שיש מיוחד בצבע התואם לצבע השיש הקיים, ובכדי להגן על השיש, בסיום תהליך ליטוש שיש קיסר ימרח חומר הגנה שיוסיף ברק ואך יעזור למנוע שריטות עתידיות. ליטוש שיש אינו אפשרי רק לשיש המטבח, כל משטח העשוי משיש ניתן לליטוש, ואף מומלץ מדי עשר שנים לבצע ליטוש כדי לחדש את מראה השיש. מטבחים העשוי משיש קיסר, או אמבטיות וכיורים יראו מבריקים לאחר ליטוש שיש קיסר, וללא סדקים שהתאספו במשך עשר שנים.

 

ליטוש שיש קיסר – רק למקצוענים

פעולת ליטוש שיש קיסר מצריכה מומחיות ודיוק. יש צורך להתאים את מכונת הליטוש והיהלומים לסוג השיש, וחשוב להקפיד על דיוק רב - בכדי לא להסיר שכבה גדולה יותר מרצוי ובכדי לא "לפצוע" את שיש הקיסר ובכדי לשמור על פני שטח באותו גובה.

ליטוש שיש קיסר מקצועי תוכלו למצוא בחברת ליטוש אבן יהלום. תחת קורת גג אחת תמצאו מקצועיות, אמינות, שירות ללא פשרות ואיכות עבודה מעולה. הצוות המקצועי של חברת אבן יהלום אינו טירון וביצע בעבר פעולות ליטוש שיש קיסר, ובהצלחה רבה, כך שאתם יכולים להפקיד את השיש שלכם בידיה של חברת אבן יהלום - ולא לחשוש לרגע.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com