ליטוש שיש קוריאן

 

ליטוש שיש קוריאן

שיש קוריאן זהו השיש היחיד שפעולת הליטוש מחזירה אותו למראה המושלם שהיה לו בדיוק ביום התקנתו. ביחד עם העובדה שתחזוק שיש הקוריאן קלה ואינו מצריך חומרי ניקוי מיוחדים, מתקבל השיש המושלם שכל דייר רוצה. אם בביתכם מותקן שיש קוריאן - הרווחתם.

שיש קוריאן זהו שיש נוח מאוד .קל מאוד לנקות אותו - אפילו כתמי שמן ירדו ממנו בקלות. המשטח של השיש שלם וללא נקבים וכך לא מצברים בו חיידקים - וגם אם לאחר שנים מראה השיש קצת דהה, ליטוש שיש קוריאן יחזיר לשיש את המראה המושלם.

 

כאילו רק היום התקנתם את השיש

הרב פעמים שמענו על טיפולי תחזוקה שיחזירו את המראה בדיוק כמו בהתחלה, ולא משנה אם מדובר כאן על תחזוקת בתים או בגד לאחר כביסה שהבטיחו לנו שהוא יישאר תמיד חדש - לחזור למראה כמו ביום הראשון בו קנינו את המוצר או התקנו את השיש - כמעט ואי אפשר.

יוצא מן הכלל זהו השיש מסוג קוריאן. שיש קוריאן זהו שיש מיוחד שפעולת הליטוש מחוללת עליו קסמים - לאחר ליטוש שיש קוריאן תקבלו משטח אחיד וחלק כאילו היום התקנתם את השיש, תוצאה זו מושגת בגלל תכונות השיש ,שכן זהו שיש קל מאוד לתחזוק ולשימור.

אם בבתיכם שיש מסוג קוריאן, הקפידו של תחזוק נכון של השיש - כתמים תוכלו להסיר עם סקוט ברייט עדין ללא חשש כי השיש יפגע, והימנעו מלקרב אציטון או מוצרים המכילים חומצה לשיש כי הם מזיקים לו. ניסיתם לנקות את השיש אך הוא עדיין לא מבריק? כנראה שעברו עליו לפחות עשר שנים והגיע הזמן לחידוש מראה השיש על ידי ליטוש שיש קוריאן.

 

ליטוש שיש קוריאן בחברת ליטוש אבן יהלום

חברת אבן יהלום מבצעת סוגים שונים של ליטושי שיש, בהתאם לסוג השיש, כמות הלכלוך והפגמים שהצטברה עליו - ובהתאם לתוצאות שבעלי הבית מעוניינים להשיג. בחברת אבן יהלום תמצאו צוות של אנשי מקצוע מומחים בעלי וותק וניסיון מעשי בפועל, שישמחו לענות לכל שאלה. אתם מוזמנים להתקשר ולהתייעץ, וביחד לבחור את סוג הטיפול המומלץ עבור השיש ,כדי שתוכלו להתחיל ליהנות משיש קוריאן מבריק.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com