ליטוש שיש פרלטו

ליטוש שיש פרלטו

בדיוק עברתם לדירה חדשה והריצוף פשוט לא נראה טוב. מרצפות שיש הפרלטו השחירו מעט בקצוות ויש אפילו מרצפת או שניים שנסדקו.אי אפשר לחיות בבית כזה, ומצד שני, לא תכננתם להחליף עכשיו ריצוף של בית שלם. פתרון זול יותר ומיידי הוא ליטוש שיש פרלטו.

 

שיש פרלטו הוא שיש מיוחד המורכב משילוב של מלט ושיש.שילוב של המלט עם השיש מייצר מרצפות שיש עמידות יותר וחזקות, אך גם מצריך התאמה מיוחדת של מכונות הליטוש. כל שיש מצריך ליטוש מיוחד לפי סוג השיש, וליטוש שיש רגיל אינו דומה לליטוש שיש פרלטו.

 

הרצפה שלכם בידיים טובות

ליטוש שיש פרלטו יעשה על ידי מכונות ליטוש שיסירו את כל השכבה הפגועה של השיש ויחשפו שכבה מבריקה של שיש פרלטו. בבת אחת תסירו את כל הכתמים ואת כל הסדקים והשריטות שנוצרו על מרצפות שיש הפרלטו שלכם. ליטוש שיש פרלטו מומלץ במקרים בהם מרצפות השיש מלאות סדקים, עכורות מאוד ומתחילות להשחיר. במקרים פשוטים יותר אין צורך בפעולת ליטוש שיש פרלטו אלא בפעולה עדינה יותר - למשל פוליש לשיש פרלטו. פעולת פוליש של השיש עדינה יותר ואינה דורשת הסרה של שכבה עמוקה ממרצפות שיש הפרלטו.

 

ליטוש או פוליש לשיש פרלטו

כאשר תזמינו את איש המקצוע לביתכם התייעצו עימו מה עדיף לבצע - ליטוש שיש פרלטו או פוליש. בעל המקצוע ידע להעריך על פי הניסיון שלו אלו תוצאות ישיג כל טיפול - וגם יכניס כפרמטר נוסף את התוצאות הרצויות לכם. יש כאלו שיסתפקו בהסרת הכתמים הקשים שעל הרצפה בשביל שתהיה אווירה של ניקיון בבית, ויש את אלו שחייבים כי הרצפה תבריק ותשקף את הרהיטים בבית. לפי התוצאות שאתם רוצים לקבל ולפי התקציב שלכם - בעל המקצוע יציע מספר אפשרויות לבחירתכם.

חברת ליטוש ופוליש אבן יהלום מבצעת טיפולי ליטוש שיש פרלטו וגם טיפולי פוליש. לפני בחירת הטיפול – התייעצו עם המומחים של חברת אבן יהלום. אחד מאנשי המקצוע שלנו יגיע לביתכם ויאבחן את סוג השיש ואת מצבן, ימליץ על הטיפול הרצוי ויבנה הצעת מחיר. עם חברת אבן יהלום אתם יכולים להיות בטוחים כי הרצפה שלכם בידיים טובות, ולהתחיל לחלום על הרצפה המבריקה שתהיה לכם.

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com