ליטוש שיש סינטטי

 

ליטוש שיש סינטטי

אתם מבצעים קניה של רצפות שיש. כשהן מגיעות לביתכם הן לא עולות בקנה אחד עם מה שרציתם. אתם מופתעים? הסיבה לכך היא רק משום שלא ערכתם ליטוש לשיש, המקנה להן את המראה היפה שאהבתם. 

ליטוש שיש סנטטי מתבצע על מנת להשיג רצפות אחידות ללא רווחים, למניעת חדירה של נוזלים וכן לשם היופי והאסתטיקה. באמצעות שלבים שונים, תוכלו לקבל רצפת שיש מושלמת אשר תקבל את הצורה והאופי לה קיוויתם. מלבד זאת, רצפת שיש עשויה להישחק ולהיהרס עם השנים ויש צורך בחידוש נוסף של פעולת הליטוש. הדבר מקובל גם במקרה של שיש סינטטי, אליו צריך להתייחס באופן מיוחד.

 

שיש סינטטי - מה הוא צריך?

השיש הסינטטי אינו אבו טבעית ולכן, עם השנים, מופיעים אצלו כתמים, חורים ופגעים שונים. בשונה משיש רגיל, בו ניתן להשתמש בטכניקת ליטוש מוכרות יותר, בשיש סינטטי מתאים לעבוד עם ליטוש שיש באמצעות יהלום. זהו ליטוש מיוחד המקנה עבור רצפות קשות לליטוש את הצורה היפה של רצפה אחידה ואסתטית וכן מסיר כתמים עקשניים ופגיעות אחרות.

 

בשביל שיש סינטטי בחרו את הטוב ביותר!

ליטוש השיש לא רק משיגות את המטרות שלשמן נוצרה הפעולה, אלא מנקות ומוסיפות לו ברק וחן. שיש סינטטי הינו שיש, שתהליך היצור שלו מורכב מיציקות בטון בעיקר והוא דורש ליטוש מסיבי. מלבד זאת, יש לנהוג בו בכל אמצעי הזהירות שיש לנהוג בליטוש אבן אחרת. פעולת הליטוש מהווה שיוף והסרה של שכבות השיש ולכן נדרשת מיומנות ודייקנות יוצאת דופן שתאפשר את ההסרה בצורה תקינה ותוציא את הרצפה חלקה וזוהרת, ללא פגמים, בעיקר בסוג זה של שיש. לכן, יש צורך באנשי מקצוע מומחים ומנוסים, אשר מכירים לעומק את עבודת הליטוש של סוג שיש זה.

 

אל תהססו, בחרו בידיים הנכונות!

אנו חברת ליטוש אבן יהלום מבצעים פעולות ליטוש ברמה הגבוהה ביותר שהכרתם, ללא פגע ועם שירותיות שלא הכרתם. אנו מזמינים אתכם ליהנות ממגוון פעולות ליטוש, ולהוציא את השיש הסינטטי שלכם נקי, זוהר, ללא כתמים ופגמים.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com