ליטוש שיש למטבח

 

ליטוש השיש במטבח הביתי      

המטבח הוא החדר המרכזי והחשוב בכל בית, הממלכה של הבית.                                  

במטבח הביתי מתבצעות כל הפעולות הכוללות את הכנת המאכלים, מלאכת הבישול, ארוחות המאגדות את כל המשפחה יחדיו, מקום המקנה השראה ללמוד, לשתות קפה של בוקר או אחר הצהרים

יחד עם קריאת העיתון ועוד.

היות המטבח מרכז הבית, שבו נעשות פעולות מגוונות ורבות הוא הופך להיות גם המקום המורכב ביותר בבית שעליו צריך לשים דגש ביתר תשומת לב בכל הקשור לאסתטיקה של השיש.

השהייה המרובה במטבח והעבודות הנעשות במטבח לרבות אפייה, הכנת בצקים, בישולים, טיגונים, ארוחות, אירוח, ועוד יוצרות לכלוך על השיש אש לעיתים מחלחל וגורמות לבלאי,

שריטות ואיבוד הברק של השיש.

 

ליטוש שיש מטבח

ליטוש שיש מטבח ושמירה על האסתטיקה כדי להמשיך לגרום לו להיות ה"ממלכה", מצריכה מלאכת מחשבת ועבודה מקצועית הנעשית באמצעות מכשור מתקדם ובידי איש ליטוש מקצועי בלבד.

הדרך הטובה לשמור על מרכז הבית כחדש שימשיך להזמין את בני הבית להמשיך במלאכת הכנת המטעמים, היא להקפיד ולשמור על השיש שישאר בוהק ונוצץ כמו יהלום מלוטש.

השיש במטבח דורש תחזוקה ספציפית בליווי חומרי ניקוי ייחודיים ושימוש במכונות ליטוש מתאימות על ידי מומחה בתחום. לכן, כדאי ואף רצוי להיוועץ עם בעלי מקצוע מומלצים.

אחת הטעויות הנפוצות בניקיון השיש במטבח ביצוע ניקיון באופן עצמאי או שימוש בחומרי ניקוי זולים או שאינם תואמים את הוראות היצרן. כדאי להימנע מטעות זו מראש ולהשקיע בהזמנת בעלי מקצוע שלהם יש את הידע והמומחיות בתחום, הציוד המקצועי הנדרש וחומרי ניקוי איכותיים לביצוע הניקיון וליטוש משטח השיש.

עבודת ליטוש משטח השיש צריכה לעלות בקנה אחד ולהתאים ולסוג ולאופי השיש הקיים במטבח.

הבחירה במשטח השיש במטבח מקנה לו מראה יוקרתי ואצילי ולא בכדי המטבח היא ממלכת הבית.

הזוהר, הברק והיוקרה הנובעים מצבעי השיש מספקים לחדר מראה איכותי וייחודי ביותר ומבדלים אותו מיתר חדרי הבית. העבודות והפעולות הבלתי פוסקות המתקיימות במטבח גורמים למשטח השיש לדהות ולהתבלות עם הזמן. על מנת להחזיר עטרה ליושנה ולתת למשטח השיש את המראה הראשוני, הבוהק והאיכותי כפי שהיה ביום שנקנתה יש לבצע ליטוש שיש למטבח.

פעולת ליטוש שיש במטבח נעשית על ידי מומחה בתחום תוך שימוש בציוד מקצועי. מכונת הליטוש מלטשת ומקרצפת על ידי יהלום את משטח השיש במטבח וכתוצאה מכך מסירה וחושפת את השכבה העליונה ומחזירה את איכותו המקורי והאסתטי של משטח השיש.

 

תהליך ליטוש משטח השיש במטבח

-          בשלב הראשון בעל המקצוע, המומחה בתחומו, יגיע לביתכם כדי לבחון ולאבחן באיזה סוג שיש מדובר, מה מצב השיש, באילו חומרים כדאי ורצוי להשתמש, האם קיימים שברים, סדקים, שקעים, האם השיש מוכתם ועוד.

-          בשלב השני, לאחר האבחון, יעדכן אתכם בעל המקצוע מה ואיך צריך לעשות כדי להחזיר לשיש של המטבח את המראה הבוהק. הוא יסביר לכם על התהליך, כיצד זה יבוצע ומשך הביצוע.

-          בשלב השלישי - מתחילים להניע את העבודה. בשלב זה יבצע בעל המקצוע ניקוי יסודי של משטח השיש על מנת להסיר לכלוך ושומן שדבקו בו וגרמו לו לבלאי ומראה מט ומלוכלך.

    את משטח השיש ינקה בעל המקצוע אך ורק עם חומרי ניקוי איכותיים וייחודים שיסייעו בהסרת לכלוך וכתמים עיקשים.

-          בשלב הרביעי מתחיל ביצוע החלק הארי בליטוש. מבצעים ליטוש  של השכבה העליונה של משטח השיש כולו באמצעות מכונת ליטוש מיוחדת. מכונת הליטוש מכילה דיסקית ליטוש יהלום והשימוש בה נעשה על ידי בעל מקצוע המומחה בתחומו.

-          בשלב החמישי בתום הקרצוף בעל המקצוע ינקה את משטח השיש וייבשו באופן מוחלט

בתום התהליך וכדי לשמור על משטח השיש במטבח במראה המקורי למשך זמן ממושך מומלץ לצפות בחומר מיוחד בהתאם לסוג השיש המהווה מגן להמשך.

מומחים ממליצים אחת לפרק זמן מסוים לחדש את משח השיש כדי לשמור עליו ולהשאירו ולהשאיר נוצץ כיהלום.

אם משטח השיש במטבח צועק "הצילו" ומאמר זה עשה לכם חשק להחזיר את הזוהר לממלכה, אתם מוזמנים לפנות לאבן יהלום.

 

ליטוש שיש אוניקס למטבח 

 

     ליטוש שיש מטבח ברצ'ה סרדה

 

     ליטוש שיש מטבח אבן חברון

 

 תיק עבודות

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com