ליטוש שיש טרוורטין

 

ליטוש שיש

ליטוש שיש הוא תהליך שמתבצע אחת למספר שנים, בכל רצפה אשר עשויה משיש מכל סוג שהוא. הליטוש מתבצע על מנת להחזיר לשיש את המראה הטבעי, הנקי והיפה שלו, אשר נוטה להישחק עם השנים בעקבות ספיגה של מים, חומרים כימיים וכדומה, ובעקבות היווצרות של שריטות ופגמים. חברת אבן יהלום מבצעת ליטוש שיש טרוורטין וליטוש של כל סוגי השיש האחרים ברמה מקצועית גבוהה במיוחד.

 

שיש טרוורטין

שיש טרוורטין הוא סלע יפה במיוחד. הוא נוצר בסביבות שרוויות במים – כמו ליד נחלים, מעיינות, מפלים וכדומה. שיש טרוורטין מתאפיין בחורים ייחודיים מפותלים, אשר מופיעים באבן לעיתים קרובות, כתוצאה מן המים שנמצאים בסביבת השיש במשך זמן רב. כאשר מרצפים באמצעות שיש טרוורטין, סותמים את החורים הללו בדבק שקוף מיוחד. שיש טרוורטין מגיע במספר רב של גוונים, אשר יוצרים מראה ייחודי ומעניין לריצוף של הבית. שיש טרוורטין מופיע בעיקר בריצוף פנים, אך לעיתים גם בריצוף חוץ.

 

ליטוש שיש טרוורטין

ליטוש שיש טרוורטין, כמו מרבית סוגי הליטוש בריצוף שיש, נעשה בכמה שלבים עיקריים. השלב הראשון הוא הליטוש עצמו, שנעשה באמצעות מכונת ליטוש מיוחדת, אשר מסירה את השכבה העליונה של השיש וחושפת שכבה נקייה ומבריקה שלו, על מנת להחזיר לרצפה את המראה הנקי המקורי שלה. השלב הבא הוא ניקוי ואיטום של השיש. השלב האחרון הוא ביצוע פוליש לרצפות, אשר נועד לחזק את המרצפות ולהעניק להן מראה מבריק כמו של ריצוף חדש. הליטוש והפוליש לשיש טרוורטין דורשים מיומנות רבה.

 

חברת ליטוש אבן יהלום

חברת אבן יהלום מבצעת ליטוש שיש טרוורטין בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. עם העבודה המקצועית של חברת אבן יהלום, השיש שומר על מראהו הטבעי והייחודי, ועם זאת נוצר חזק, יציב ויפה, ומאפשר לכם ליהנות מריצוף ייחודי ויפהפה בעל איכות גבוהה במיוחד. חברת אבן יהלום מתאימה את סוג ליטוש השיש שנמצא אצלכם, ובכך מעניקה לכם עבודה מקצועית במיוחד וברמה גבוהה, שמאפשרת לכם ליהנות מהשיש המלוטש לאורך שנים.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com