ליטוש שיש טבעי

ליטוש שיש טבעי - חברת אבן יהלום!

כאשר מחפים את הרצפה בשיש טבעי הוא נראה יפה וחדש, נקי ומבריק. אך כעבור מספר שנים, הוא צובר לכלוך, שריטות ופגמים ומאבד מן הברק שלו. בעבר, על מנת להעניק לרצפה מראה חדש היה צורך בהחלפה מלאה של השיש. אולם כיום ישנה אפשרות יעילה יותר, של ליטוש שיש טבעי, אשר מחדש את השיש ומעניק לו מראה חדש ונקי, ממש כפי שהיה בהתחלה. ליטוש שיש טבעי נעשה באמצעות מכשור המיועד לכך ואשר מותאם לשיש טבעי. חברת ליטוש אבן יהלום מבצעת ליטוש כזה בצורה מקצועית ויעילה במיוחד.

 

 

ליטוש שיש טבעי

ליטוש שיש טבעי נעשה במספר שלבים, אשר נועדו להסיר את הפגמים של השיש ולהעניק לו מראה מחודש. ישנן מספר טכניקות לביצוע של ליטוש שיש טבעי. השיטה הרגילה היא ליטוש שיש טבעי באמצעות מכונה לליטוש שיש, אשר מלטשת באמצעות אבני יהלום, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. הליטוש בשיטה זו נעשה בהדרגתיות, על מנת שלא לפגוע בשיש הטבעי. ישנה גם אפשרות של ליטוש שיש טבעי בטכניקה של ליטוש מים, שבה הליטוש נעשה באמצעות ניירות מים מיוחדים. הבחירה בין סוגי הליטוש נעשית בהתאמה לסוג השיש ולמצבו, על ידי אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום. לאחר הביצוע של ליטוש שיש טבעי, בכל אחת מהשיטות רצוי ומומלץ לבצע מריחת סילר לאיטום השיש ולמניעת ספיגה של נוזלים, לעיתים מבצעים גם הברקה של השיש, באמצעות סוגים שונים של פוליש, מורחים על השיש הטבעי חומרי פוליש כמו ווקס או מבצעים פוליש קריסטל, אשר מעניקים לשיש מראה מבריק ונקי, ממש כמו של שיש חדש.

 

 

חברת ליטוש אבן יהלום

חברת אבן יהלום מתמחה ומתמקצעת מזה שנים רבות בעבודות של ליטוש שיש טבעי ושל ליטוש שיש באופן כללי. חברת אבן יהלום מבצעת ליטוש ופוליש על כל סוגים של שיש, ומאפשרת לכם ליהנות ממראה נקי ויפהפה של השיש שלכם, ממש כפי שהייתה כאשר הייתה חדשה. עם חברת ליטוש אבן יהלום, אתם יודעים שאתם מפקידים את רצפת השיש שלכם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com