ליטוש שיש חלילה

 

ליטוש שיש חלילה, מבצעים עם חברת ליטוש אבן יהלום!

ליטוש שיש ותהליך של חידוש שיש חלילה, הוא תהליך שדורש מיומנות ומקצועיות. חברת אבן יהלום מבצעת עבורכם ליטוש שיש חלילה במיומנות ובמקצועיות גבוהה במיוחד.

 

שיש חלילה

שיש חלילה הוא שיש מתוצרת הארץ, אשר מגיע באזור הר חברון. זהו שיש איכותי וחזק במיוחד, אשר בנוי משכבות עמוקות, ואשר מיועד בעיקר לריצוף פנים. לשיש חלילה יתרונות רבים, כמו צבע אחיד של כל האריחים, אשר יוצר מראה אחיד ומושלם לרצפה. עם זאת, לשיש חלילה ישנו חיסרון אחד בולט – הוא נחשב לשיש אשר סופג הרבה מים ורגיש מאד לכתמים. מכיוון שכך, חשוב מאד לבצע ליטוש שיש חלילה לעיתים קרובות יחסית, ובעיקר לדאוג לחידוש הסילר שעל המרצפות אחת לשנה – הסילר הוא החומר אשר מקנה איטום לשיש ומונע מהן לספוג מים, וחידוש תכוף של הסילר ימנע מן הרצפות לקבל כתמים או שינויי צבע.

 

ליטוש שיש חלילה

ליטוש שיש חלילה צריך להיעשות בצורה אשר מותאמת למצב השיש. ליטוש שיש חלילה ניתן לבצע ליטוש עדין או גס, אשר מאפשר שמירה על האיכויות של האבן ומגן עליה מפני נזקים שונים. באופן כללי, ליטוש שיש חלילה נעשה על ידי ליטוש של השכבות העליונות של השיש באמצעות מכונת ליטוש המותאמת לסוג השיש, ולאחר מכן ניקוי יסודי של השיש, וביצוע איטום איכותי בעזרת סילר מתאים, על מנת לאטום את האבן – שלב חשוב במיוחד כאשר מדובר בשיש חלילה, כפי שכבר הזכרנו.

 

חברת ליטוש אבן יהלום

חברת ליטוש אבן יהלום מבצעת עבורכם עבודה מקצועית של ליטוש שיש, כמו גם ליטוש של שיש חלילה. עבודות ליטוש שיש חלילה נעשות על ידי חברת אבן יהלום באמצעות מכונות הליטוש המתקדמות ביותר, והחומרים האיכותיים ביותר, על מנת להעניק לכם רצפה חדשה, נקייה ויפהפייה, בעלת מראה מבריק, מט, או מט משי על פי הטעם האישי שלכם. ליטוש שיש חלילה של חברת ליטוש אבן יהלום מחזיק מעמד זמן רב ומאפשר לכם ליהנות מרצפה בעלת מראה חדש ומרשים בכל זמן.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com