ליטוש שיש חברון

ליטוש שיש חברון

ליטוש שיש חברון - פתרון מבריק לשיש עדין!

שיש חברון נחשב לשיש איכותי והכי יוקרתי בתחומו. ריצוף בית עם שיש חברון מניב תוצאה מרהיבה ומיוחדת במינה. אבל צריך לדעת לשמור על היופי הזה ולעשות ליטוש שיש חברון רק בידי חברה מנוסה ומתמצאת.

 

שיש חברון

שיש חברון הוא שיש מוכר ובולט מבין סוגי השיש המוצעים לבניה. מדובר בשיש שמיוצר בארץ ישראל ומוצאו, איך לא, מחברון. הוא מצטיין ביופי בלעדי והרבה צרכנים מבקשים דווקא "שיש חברון" כאשר גם הם יודעים לנצל את סוג השיש הזה כדי לשדרג את הבית ולהפוך אותו לארמון. ריצוף של שיש חברון על פני הבית כולו הופך את הבית למשהו חדש, ברמה הרבה יותר גבוהה מסתם ריצוף.

 

זהירות עם ליטוש שיש חברון

אמנם שיש חברון נחשב לסוג שיש מיוחד במינו, ויפה מאין כמוהו. השוק מציע דגמים מרהיבים של השיש הזה, כולם מצטיינים בברק וביופי. אך היות ומדובר בשיש עדין יש להקפיד במהלך ליטוש שיש חברון, לעשות את זה עם מכונה מאד עדינה ועם מקסימום המיומנות והזהירות.

 

ליטוש שיש חברון באמצעות חברת ליטוש אבן יהלום

חברת ליטוש אבן יהלום מומחית לכל עניני השיש, ומתמצאת היטב גם בסוג ליטוש שיש חברון. הצוות המנוסה שלנו יודע בדיוק איך לגשת אל הרצפה הזו ואיך לטפל בה במיומנות.

בעקרון אנו עושים ליטוש שיש חברון בעזרת מכונת ליטוש משוכללת ויהלומים. בהתאם לסוג השיש ולמצבו מתאימים את יהלומי הליטוש. אם מדובר באבן חזקה מאד מבצעים בה ליטוש מספר 1 ואם זו אבן עדינה במיוחד שעלולה להשבר נעדיף לבצע בה פעולת ליטוש שיש חברון עם יהלום עדין.

בסופו של דבר נקבל תוצאה סופית ומרשימה: הרצפה המרוצפת בשיש חברון תהיה שוב נקיה ויפה.

 

אמנם השיש עלול שוב לצבור לכלוך וכתמים, ומסיבה זו חברת ליטוש אבן יהלום באה לקראת הצרכנים ומעניקה לה טיפול מסור. אנו מורחים שכבת סילר איכותי על גבי שיש חברון וכך מגנים עליה מפני חדירה של לכלוך עתידי.  

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com