ליטוש קירות שיש

 

ליטוש קירות שיש

קירות שיש קיימים במקומות רבים. בכל בית ישנם קירות מחופים בשיש בחדר האמבטיה, במטבח וכדומה. אולם קיימים גם קירות שיש מלאים במקומות מעוצבים שונים. ליטש קירות שיש מאפשר לקירות להיראות תמיד כמו חדשים. חברת ליטוש אבן יהלום מבצעת ליטוש קירות שיש ברמה מקצועית גבוהה במיוחד.

 

 

ליטוש ואיטום קירות שיש

ליטוש קירות שיש הוא פעולה שנדרשת אחת לכמה שנים, בכל מקום שבו ישנם קירות המחופים בשיש. ליטוש קירות שיש נועד לגרום לקירות להיראות מבריקים, נקיים וחלקים, כאילו נבנו זה עתה. ליטוש קירות שיש כולל ליטוש של הקיר וניקוי של החריצים שבין אריחי השיש שמחפות את הקיר. הליטוש נעשה באמצעות מכונת ליטוש, אשר מיועד לליטוש קירות שיש, ואשר מבצעת את העבודה בצורה יעילה ומקצועית, ומסירה את השכבה העליונה והפגומה של השיש, על מנת לחשוף שכבה נקייה וחסרת פגמים. לאחר הליטוש הראשוני, אוטמים את קירות השיש באמצעות סילר – על מנת שהקירות יהיו אטומים ולא יספגו מים, לחות ו / או כתמים שונים. אם יש עניין בכך, ניתן לבצע גם הברקה של הקירות לאחר ליטוש קירות שיש, באמצעות חומרי פוליש, בדומה לפוליש המיועד לרצפה. מריחה של פוליש קריסטל היא הנפוצה ביותר, ומעניקה לקירות השיש ברק נאה במיוחד.

 

 

חברת ליטוש אבן יהלום

חברת אבן יהלום היא חברה מקצועית אשר עוסקת בתחום הליטוש ברמה גבוהה, ליטוש שיש ואבן, פוליש והברקה של רצפות ושל שיש מכל הסוגים. חברת אבן יהלום מציעה לכם ליטוש קירות שיש ברמה מקצועית גבוהה במיוחד, אשר מאפשרת לכם ליהנות מקירות שיש נקיים, יפים ומבריקים בכל זמן. ליטוש קירות שיש בחברת אבן יהלום הוא ליטוש איכותי ומקצועי, שנעשה על ידי צוות מקצועי ומומחה בתחום הליטוש. עם חברת אבן יהלום, אתם יכולים לקבל קירות שיש מבהיקים, שנראים ממש כמו חדשים, בקלות, במהירות וביעילות.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com