ליטוש פלחי שיש

 

פלחי שיש

מרצפות פלחי שיש, אותן מרצפות ותיקות המכרות לכולנו, הן מרצפות חזקות ועמידות מאד – במיוחד ככל שפלחי השיש שבתוכן גדולים יותר. אולם גם מרצפות כאלה דורשות ליטוש והברקה אחת לכמה שנים. חברת ליטוש אבן יהלום מבצעת עבורכם ליטוש פלחי שיש באיכות גבוהה במיוחד.

 

ליטוש פלחי שיש

ליטוש פלחי שיש ניתן לבצע באמצעות מגוון שיטות ליטוש למשל ליטוש עדין ברשת יהלום, ליטוש בדסקיות ליטוש וכמובן ליטוש עמוק במכונות ליטוש המיועדות לכך, באופן עקרוני. ליטוש פלחי שיש נועד להשיב לרצפה את המראה המבריק והנקי שלה. פלחי שיש מהווים, אמנם , מרצפות חזקות מאד, אולם גם מרצפות כאלה עלולות להישחק. מרצפות פלחי שיש גם נוטות לספוג לחות וכתמים, ולכן לשנות את צבען עם הזמן ולאבד מן הברק והיופי שיש להן כאשר הן חדשות. לכן כדאי מאד לבצע ליטוש שיש אחת לתקופה, לרוב אחת לשנתיים או שלש, תלוי במצב הרצפה. ליטוש פלחי שיש נעשה באמצעות מכונת ליטוש ייחודית המיועדת למטרה זו. המכונה משייפת ומלטשת את השכבה העליונה של המרצפות, וחושפת שכבה חדשה ונקייה של פלחי שיש – שכבה ללא כתמים, ללא שריטות וללא פגמים. במרבית המקרים, אחרי שמבצעים ליטוש פלחי שיש, מבצעים גם הברקה של הרצפה באמצעות פוליש קריסטל. לעיתים מסיימים את העבודה באמצעות מריחה של סילר, שנועד לאטום את המרצפות ולמנוע מהן לספוג מים או כתמים.

 

חברת ליטוש אבן יהלום

חברת ליטוש אבן יהלום מציעה לכם שירות מקצועי במיוחד של ליטוש פלחי שיש. חברת אבן יהלום מומחית בכל הסוגים של עבודות הליטוש וההברקה כמו גם במגוון סוגים של עבודות פוליש. עם חברת אבן יהלום, אתם יכולים ליהנות מליטוש פלחי שיש מקצועי ואיכותי, שנעשה ביעילות ובמקצועיות, וכמובן גם במחירים משתלמים, אשר מאפשרים לכם ליהנות מרצפה מבריקה, נקייה, חלקה ויפה, ממש כמו חדשה. חברת ליטוש אבן יהלום מספקת לכם שירות מקצועי במיוחד, על מנת שתוכלו ליהנות מרצפה מבריקה ונעימה לעין בכל זמן, בקלות ובנוחות.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com