ליטוש מרצפות שיש

 

ליטוש מרצפות שיש - הבסיס לכל בית!

מרצפות שיש הן מרצפות יפות היוצרות מראה יוקרתי, ובעלות איכות טובה. בכדי לקבל את המראה המקסימלי לשיש יש צורך בעבודה של הסרת שכבות עליונות אשר נפגעו או צברו כתמים עם השנים.

הזמנת מרצפות שיש מזמנת איתה התלבטויות לגבי בחירת סוג השיש, כדי שיראה יפה ותואם את המקום אליו הוזמן השיש. שיש הוא חיפוי מיוחד, מרשים ואיכותי. כדי לשמור על אחידות בין כל השיש ברצפה, יש ללטש אותה ולהדגיש בה את הצדדים היפים שלה.

 

חשיבות ליטוש השיש

מרצפות שיש הינן מרצפות מיוחדת, העשויות מאבן טבעית ויפה. הן הפנים של המבנה או הבית אליו אנו נכנסים, עליהן אנו עומדים והולכים. פעמים רבות אנו מנקים את הרצפה עם חומרים שעלולים להרוס את רצפת השיש, או גוררים עליה רהיטים שיוצרים שריטות וכדומה. עניין זה מפחית מיופייה הראשוני של השיש שבחרתם בקניית המרצפות. אם נתקלתם בבעיה דומה, אנו יודעים כיצד לעזור.

 

"אבנים שחקו מים"- גם מרצפות שיש איכותיות עלולות להינזק!

התיקון לכך הוא פעולת ליטוש מרצפות שיש. גם בקניית שיש חדש, ללא ליטוש השיש, לא ניתן לקבל במדויק את השיש הנבחר. אם בחרתם אבן אשר נראתה לכם תואמת לרצונותיכם ונחלתם אכזבה כאשר הגיעה לביתכם, זאת כיוון שהאבן שקניתם אינה מלוטשת. ליטוש השיש דורש עבודה על ידי אנשי מקצוע מומחים ועדינים. השיש היא אומנם אבן חזקה, בעלת מרקם יציב ואיכותי, אך ללא עבודה מדויקת ועדינה, היא עלולה להיפגע. המראה שלה עלול להינזק, וחבל. לכן, נדרשים מומחים לליטוש שיש ואבן אשר ידעו להתאים אביזרי עבודה לסוג השיש וכך ישמרו על איכותו ויופיו.

 

איך אבן יהלום נכנסת לתמונה?

אנו בחברת ליטוש אבן יהלום מקפידים על איכות השירות. בחברתנו צוות ליטוש מיומן אשר יבצע את פעולת הליטוש בצורה הטובה והעדינה ביותר. ליטוש מרצפות שיש היא פעולה מורכבת ולכן אנו מציעים צוות מומחה ומיומן. כמו כן, אנו מחזיקים במכשור תואם ובידע אשר יעמוד לצידנו בזמן שהאבן תצטרך ידיים מקצועיות. אנו בחברה מציעים את העבודה אשר תאפשר לשיש שלכם להראות יפה מכפי שתיארתם.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com