ליטוש מרצפות סומסום

 

ליטוש מרצפות סומסום

מרצפות סומסום דורשות תחזוקה כמו כל סוג אחר של מרצפות ואפילו יותר מכך. זאת בשל היותן עשויות מאבן יחסית פגיעה יותר הדורשת טיפול צמוד בהתאם. כחלק מהניסיון לשחזר את מראה האבן בזמן קנייתה ולהחזיר אותה למלוא היוקרה, נערכת פעולת הליטוש. ליטוש מרצפות סומסום דורש עדינות, דיוק והכרות מעמיקה עם התחום. חברת ליטוש אבן יהלום מספקת את כל אלו.

 

איך מתבצע ליטוש מרצפות סומסום

פעולת הליטוש היא פעולה מורכבת הנעשית על ידי צוות מיומן המתפעל את המלטשות המתאימות. ליטוש מרצפות סומסום משמעו הסרת שכבות מהאבן. כדי שמרצפות הסומסום תוכלנה להיות מבריקות לחלוטין ובעלות מראה מושלם, הליטוש מסיר מהן בעדינות רבה את השכבות העליונות שכבר ספגו כמות רבה של לכלכוך. פעולה זו מאפשרת לגלות את השכבות התחתונות יותר שהיו עד לשלב זה מוגנות לגמרי. הליטוש דורש מיומנות רבה על מנת ליצור משטח ישר ואחיד בלי הבדלי גובה בין מרצפת אחת לשנייה. כמו כן, עבודה יסודית בתחום זה כוללת פעולות נוספות כגון פתיחת פוגות, מילוי בדבק שיש, ליטוש, מריחת סילר ועוד.

 

חברת ליטוש אבן יהלום - המקום לליטוש מרצפות סומסום

חברת אבן יהלום מומחית בתחום הליטוש. לחברה ניסיון רב בתחום הליטוש וצוות מקצועי ומנוסה. החברה מציעה שירות מקיף הכולל את הבאת הציוד והמכונות למקום, שיתוף פעולה בין אנשי הצוות הרלוונטיים, עריכת הליטוש בסבלנות ודיוק, פתיחת הפוגות לאחר מכן וכן ליטוש מרצפות סומסום יסודי ביהלומים על מנת למקסם את התהליך כולו. כל זאת בביצוע מקצועי של צוות החברה הידוע בהיותו מסור ביותר לעבודתו, בקיא בתחום ומנוסה ביותר. לחברת ליטוש אבן יהלום אמצעים להתאמת סוג הליטוש לאבן הסומסום כך שתהליך מתבצע מתוך חשיבה וידע רלוונטי.

 

ליטוש מרצפות סומסום

כשמתעסקים עם ליטוש מרצפות סומסום קל מאד לפגוע באבן בלי כוונה. כדי להבטיח כמה שיותר הצלחה, מומלץ לפנות למובחרים ביותר בהקשר זה – חברת אבן יהלום. מאז הקמתה חברת אבן יהלום דואגת להישאר בקדמת הבמה של נותני השירות בתחומי הליטוש וזאת על ידי רכישת ידע מקצועי, כלים רבים ומגוונים וצוות אכפתי ומסור. ליטוש מרצפות סומסום מצריך דיוק, מקצועיות וניסיון, חברת ליטוש אבן יהלום מזמינה אתכם לשירות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר בתחום.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com