ליטוש מרצפות אבן

מרצפת אבן ליהלום - הקסם שבליטוש

כחלק מעבודת הריצוף באבן, נעשה ליטוש למרצפות האבן על מנת לחברם כראוי למשטח אחיד. באמצעות הסרת שכבות עליונות מתגלה פנים האבן ביופייה, היא מעניקה לרצפה את האחידות המתבקשת והקסם של האבן.

 

ליטוש מרצפות אבן היא פעולה הכרחית המתבקשת על מנת ליצור משטח אחיד ואיטום ובכך מונעת כל חדירה של נוזלים. פעולה זו חשובה כיוון שרצפת האבן הן המקום בו דורכת כף רגליכם. היא שומרת על איכות מרצפות הבית שלכם. בנוסף לכך, היא מביאה עמה יופי ואיכות ומדגישה את המיוחדות של רצפת האבן שבחרתם. רצפת אבן לא מלוטשת היא כמו עוגה ללא קרם שוקולד. כאשר מלטשים מרצפות  אבן, היופי של האבן שבחרתם נראה בצורה בולטת לעין, נשמרת לאורך זמן ומקנה מראה אחיד ומבריק.

 

כל מה שחשוב לדעת על ליטוש מרצפות אבן

על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, נדרשים לטשים מומחים אשר יוכלו לסיים את עבודת הליטוש ללא פגם אפשרי. יש צורך בליטוש עדין ומדויק וכן בידע ובהכרת סוגי מרצפות האבן השונים. עבודה לא מדויקת עלולה להפוך את כל העבודה לסתמית ואף להרס של האבן. ללא דיוק בליטוש, נוזלים עלולים לחדור אליה. לכן, חשוב מאד לבחור במומחים המלאים בידע לגבי סוגי המרצפות  והאבנים השונות וצורות העבודה המתאימות לכל מרצפת אבן. כמו כן, חשוב לפנות לחברה אשר מחזיקה בכלים חדשניים ואיכותיים. גם מקרים של מרצפות ישנות, כדוגמת מרצפות טרצו, שהן מעודנות ויפות, אך מאבדות את יופיין לאחר זמן, יש אפשרות ללטש ולהחזירם לקדמותן.

 

חברת ליטוש אבן יהלום תהפוך את מרצפות האבן ליהלום

על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר של ליטוש מרצפות אבן, אנו באבן יהלום מתייחסים לאיכות החומר, איכות המומחים העוסקים במלאכה, וכן משתמשים באמצעים ההולמים את רצפת האבן שלכם בכדי לא ליצור נזק אפשרי כלשהו. כל זאת יחד עם ליווי של מומחים וותיקים ומקצועיים. בנוסף לכל, במקרה שחשבתם כי עליכם לוותר על מרצפות ישנות כיוון שגילו כתמים וסימני התיישנות, אל חשש, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עימנו ואנו נדאג להחזיר להם את המראה הראשוני והאהוב עליכם.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com