ליטוש מרצפות

ליטוש מרצפות

ליטוש מרצפות נחשב לפעולה הכרחית עבור שמירה על רצפה נקייה, מבריקה, חסרת סימני שחיקה ובעלת מראה מזמין וזוהר. את פעולת הליטוש יש לבצע באמצעות צוות מקצועי ובעל ניסיון. ליטוש מרצפות איכותי ורחב יוביל את הרצפה שלכם לפסגות חדשות. אם אתם רוצים רצפה כמו חדשה, ליטוש מרצפות הוא התשובה שלכם.

 

קצת על פעולות של ליטוש מרצפות

ליטוש מרצפות נעשה כאשר מרצפים רצפה חדשה וכאשר רצפה קיימת מלוכלך ופגומה באופן משמעותי ביותר. מקרים אלו נפוצים בעיקר לאחר תהליך של שיפוץ הבית כאשר האבק הלכלוך ובעלי המקצוע השפיעו לרעה על מצבה של הרצפה שלכם, או שעברו מס שנים לא מועטות מאז שרצפתם. באמצעות ליטוש מרצפות, הרצפה מגלה את עצמה מחדש. למעשה, ליטוש יסודי יורד לעומק האבן ומסיר ממנה שכבה דקה עליונה. כך, מתגלה בפניכם אבן שאינה פגומה היות והחלק החשוף החדש היה נסתר ומוגן מהנזקים השונים שפגעו בחלקים שהסרתם באמצעות הליטוש. קיים ליטוש מרצפות מסוגים שונים ועם התאמה לסוג הריצוף. כחלק מפעולת הליטוש נמרח על הרצפה חומר סילר שמקדם הגנה ואיטום.

 

ליטוש מרצפות -  ככל שמזניחים, משלמים יותר

יש גבול מסוים למה שהרצפה יכולה לספוג. אם אתם רואים שצבע הריצוף שלכם דהה, אם נראה לכם שהרצפה שלכם התיישנה באופן משמעותי והיא אינה נראית כתמול שלשום, הגיע הזמן להזמין שירותים של ליטוש מרצפות. במידה ותחכו ותדחו את הזמנת השירות, הנזק ימשיך להצטבר. בסופו של דבר תאלצו להזמין ליטוש מורכב יותר, לשלם יותר ואולי אפילו להיות מוכרחים להחליף את כל הריצוף שלכם בשל בעיות איטום ולכלוך רבות. חברת ליטוש אבן יהלום מציעה לכם להקדים להזמין ליטוש מרצפות.

 

ליטוש מרצפות מקצועי -  אל תתפשרו על פחות

המומחים בחברת אבן יהלום שהינה חברת ליטוש בעלת ניסיון רב מעיד כי יש לבחור בפעולות של ליטוש מרצפות שנעשות בידי מקצועניים. אחרת אתם עשויים לבצע ליטוש כאשר בפועל לא מבוצע ליטוש מעמיק במידה מספקת וכך הרצפה שלכם עדיין לא הגיעה למצב האופטימאלי. בחברת ליטוש אבן יהלום מזמינים אתכם למפגש עם צוות מקצועי ביותר. 

 

ליטוש מרצפות טרצו - לגלריה המלאה

 

ליטוש מרצפות פרלטו רויאל סילר אוטם ופוליש קריסטל - לגלריה המלאה

 

תיק עבודות

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com