ליטוש מדרגות מוזאיקה

 

ליטוש מדרגות מוזאיקה - איך עושים זאת?

מוזאיקה, או פסיפס, היא יצירת אמנות לכל דבר, גם כאשר היא מופיעה על רצפת הבית או המדרגות שלכם. המוזאיקה היא מאוד עדינה וחשוב לשמור עליה. כשמלטשים מדרגות מוזאיקה, חשוב שהעבודה תיעשה על ידי בעלי מקצוע מנוסים ואמינים שיודעים איך לטפל באבנים העדינות מבלי להזיק להן ולשחוק אותן. חברתנו מציעה שירות של ליטוש מדרגות מוזאיקה באיכות ומקצועיות ללא פשרות.

 

למה בכלל צריך ללטש ואיך עושים זאת במדרגות מוזאיקה?

כמו כל דבר בבית הנמצא בשימוש יומיומי, גם המדרגות עוברות תהליך של שחיקה והתיישנות של החומר, נוצרים בהן סדקים וכתמים עמוקים ששטיפת רצפה פשוטה כבר אינה מסוגלת לנקות ולהסיר. ליטוש של המדרגות הוא הפתרון לבעיה. ליטוש המדרגות מעניק להן מראה חדש לגמרי, וזאת בלי הצורך להחליף את המדרגות או לרצפן מחדש. חברתנו מתמחה בשירות של ליטוש מדרגות מוזאיקה ואנו בעלי ניסיון רב שנים בנושא.

 

מורכבות המוזאיקה

מדרגות מוזאיקה הן מדרגות עדינות הרבה יותר ממדרגות אבן רגילות, כיוון שהמוזאיקה מורכבת מהמון אבנים קטנות מסוגים שונים- אבן גיר, זכוכית, שיש  המודבקות אחת ליד השנייה. לפי שמבצעים ליטוש במדרגות מסוג זה יש לוודא שהלטש מכיר את סוגי האבנים ויודע כיצד לטפל בהן באופן הטוב ביותר. אנו מומחים בנושא של ליטוש מדרגות מוזאיקה עדינות מסוג זה, הצוות שלנו עובד עם מלטשת ידנית מיוחדת ובאופן פרפקציוניסטי ויעיל, זאת על מנת שלא לפגוע במדרגות, באבני המוזאיקה העדינות ובדבק המחבר ביניהן.

 

חברת אבן יהלום – מומחים בליטוש מדרגות מוזאיקה

מדרגות המוזאיקה שלכם ודאי חשובות לכם. אל תזניחו אותן ומצד שני, אל תפקידו את הליטוש שלהן בידיים שאינן מקצועיות. אנו מתחייבים להעניק חידוש וליטוש מדרגות מוזאיקה, יעיל ומקצועי ולחדש את המוזאיקה שלכם לשביעות רצונכם.

 

מדרגות מוזאיקה הן פריט עיצובי יפהפה והן רבות ערך. חשוב לשמור עליהן וכשמלטשים אותן, לעשות זאת כמו שצריך. אנו נעשה זאת עבורכם

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com