ליטוש מדרגות טרצו

ליטוש מדרגות טרצו – חברת ליטוש אבן יהלום

מדרגות הטרצו הם מדרגות שלרוב הן ישנות ונחשבות חזקות ועמידות. למרות זאת, גם מדרגות טרצו נשחקות ויש ללטשן אחת לכמה שנים.

אריחי טרצו הם אריחים המיוצרים מבטון וחצץ והם נחשבים לאריחים נפוצים מאוד בישראל, במיוחד בבתים ישנים יותר. השימוש באריחים הללו נבע בעיקר ממחירם הזול יחסית לסוגי מרצפות אחרים והם שימשו לא רק לחיפוי רצפות אלא גם למדרגות. כמעט בכל בניין די ישן שלא עבר שיפוץ, תמצאו מדרגות טרצו. גם בבתים עצמם האריחים הללו קיימים. מומלץ, כמו בכל סוג ריצוף, לחדש וללטש את מדרגות הטרצו אחת לכמה שנים ובכך למעשה לשמור עליו. ליטוש מדרגות שונה מליטוש רצפה בכך שהוא דורש   עבודה מדויקת יותר. אנו נשמח ללטש עבורכם את מדרגות הטרצו שלכם.

 

אז מה זה אומר בעצם ואיך אנחנו עושים זאת?

תהליך ליטוש מדרגות טרצו כולל פעולות רבות, ביניהן הסרת שכבות של לכלוך שהצטבר על המדרגות. עם השנים, המדרגות צוברות וסופגות לכלוכים מסוגים שונים, שלא תמיד נראים לעין שאינה מקצועית. ניקיון פשוט אינו מסוגל להתמודד עם לכלוכים ונזקים מסוג זה ואף יותר מכך- ידיים שאינן מקצועיות ומיומנות עלולות להזיק למדרגות באופן שהוא בלתי הפיך. בדיוק לשם כך קיימת האפשרות להזמין ליטוש מדרגות מקצועי. כמו כן, בסיום התהליך אנו מורחים סילר, שהוא חומר המגן על המדרגות ויוצר שכבה האוטמת אותן מפני לכלוך ונזקים אחרים.

 

כיוון שלרוב משטחי הטרצו הם ישנים, יש להתאים להם במיוחד את דרך העבודה עליהם ואת סוג הליטוש הדרוש. עם זאת, בשנים האחרונות מסתמנת מגמה חדשה - ישנה בעיצוב, החוזרת אל אריחי הטרצו הישנים גם בבתים חדשים. צוות הליטוש של חברתנו יידע לזהות בדיוק את הצורך של המדרגות שלכם ולהתאים את הטיפול באופן שיותיר את מדרגות הטרצו במראה חדש, נקי ונוצץ.

חברת ליטוש אבן יהלום תשמח להעמיד לשירותכם צוות מקצועי ומיומן שיחדש עבורכם את ליטוש טרצו באופן הטוב והמוצלח ביותר.

 

מוזמנים ליצור קשר עוד היום, לשאול ולהתייעץ בכל הנוגע לליטוש המדרגות שלכם.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com