ליטוש מדרגות

 

ליטוש מדרגות

מדרגות משמשות אתכם לצורך מעבר בין מפלסים, קומות ועוד. ישנן מדרגות של חדרי מדרגות וישנן מדרגות שנמצאות בתוך הבית ומשמשות למעבר בין קומות מגורים שונות. בכל מקרה, הן חלק מהנוף שאתם פוגשים במהלך היומיום שלכם. לכן, יש לדאוג למראה שלהן. לפניכם מידע בנושא ליטוש מדרגות.

 

מתי מלטשים מדרגות ?

ישנם זמנים מסוימים בהם כדאי באופן מיוחד לבצע ליטוש מדרגות. למשל, כאשר אתם בוחרים מדרגות חדשות, זאת אומרת כאשר נבחר חיפוי חדש למדרגות שלכם והוא עשוי אבן, האבן שתגיע תהייה זקוקה לליטוש. במובן הזה, ליטוש מדרגות נעשה כחלק מהנורמה המקובלת בהתקנת ריצוף  אבן חדש. מקרים נוספים בהם פעולות של ליטוש מדרגות נראות כהכרחיות ממש, הם מקרים בהם המדרגות נראות ישנות ופגומות והאבן נראית מלוכלכת או פגומה בצורה מוגזמת. כאשר מדרגות משמשות אתכם באופן שכיח למדי, הן עוברות תחת הנעליים שלכם שוב ושוב עם כל מה שאתם מביאים אתכם מבחוץ. אכן, ברור מאליו עד כמה צריך לערוך ליטוש מדרגות ועד כמה כדאי להקפיד עליו.

 

איך מבצעים ליטוש מדרגות ?

כאשר מדובר בפעולות של ליטוש מדרגות לא ניתן לערוך את הליטוש באמצעים כגון מכונות הליטוש הקיימות עבור ליטוש משטחים רחבים כגון רצפות. המדרגות הן צרות מטבען ומכונות ליטוש אינן מתאימות למבנה שלהן. הפתרון הוא מלטשת ידנית  שנועד לצורך ליטוש ובו משולב יהלום שמאפשר ללטש את האבן. הפעולה היא מורכבת,. טעויות עשויות ליצור מצבים בלתי ניתנים לתיקון. לכן, אתם צריכים אנשי מקצוע אחראיים וערניים שיתנו לכם את הסיוע הנכון. פעולות של ליטוש מדרגות שנעשות באופן מקצועי הן מוצלחות וכדאיות במיוחד.

 

ההצעה שלנו למדרגות שלכם

ניסיון של שנים לימד אותנו כי אנשי מקצוע בתחום של ליטוש מדרגות צריכים ניסיון רב, מיומנות ואכפתיות מהלקוח ורצונותיו. מתוך הבנה זו בחברת ליטוש אבן יהלום  צוות פרפקציוניסטי ייעודי לפעולות של ליטוש מדרגות. צוות זה מוכשר בתחום הזה, מנוסה בו ועושה עבודה מעולה . השירות הוא אמין ותומך.  

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com