ליטוש והברקת מרצפות

 

ליטוש והברקת מרצפות - חברת אבן יהלום!

כשקונים מרצפות חדשות לבית, למשרד או לכל מקום אחר, הן נראות חדשות, מבריקות, יפהפיות. בדיוק כמו שרצינו. אבל כאשר חולפות כמה שנים, הברק של המרצפות מתעמעם, נוצרות שריטות על המרצפות, הצבע דוהה ונוספים כתמים ופגמים שלא היו בעבר. זהו בדיוק הזמן לבצע ליטוש והברקת מרצפות, כדי להחזיר לרצפה את המראה המבריק והיפה שהיה לה כאשר הייתה חדשה. ליטוש והברקת מרצפות בצורה איכותית, עושים עם חברת ליטוש אבן יהלום.

 

 

ליטוש והברקת מרצפות

ליטוש והברקת מרצפות הן שתי פעולות שמגיעות בזו אחר זו, ונועדו להחזיר למרצפות את המראה החדש והיפה שלהן. בשלב הראשון מבצעים ליטוש של המרצפות. הליטוש נעשה לרוב באמצעות מכונת ליטוש אבן ויהלומים, והוא נועד להסיר את השכבה העליונה של המרצפות, על מנת להסיר ביחד איתה את כל הפגמים, הכתמים והשריטות שנוצרו על המרצפות. הליטוש חושף שכבה נקייה וחדשה של המרצפות, שכבה שנראית חדשה ויפה, אך לא מבריקה. לכן השלב הבא הוא ההברקה של המרצפות. ההברקה נעשית באמצעות חומרי פוליש והברקה – פוליש וקס, פוליש אקרילי או פוליש קריסטל, שהוא הנפוץ והאיכותי ביותר. מריחה של חומרי ההברקה מעניקה למרצפות מראה מבריק ונאה, ממש כמו של מרצפות חדשות. פוליש קריסטל, לדוגמא, מעניק למרצפות מראה רטוב, כמו מרצפות שכרגע נשטפו – וזאת מבלי להפוך אותן לחלקות או מסוכנות.

 

 

חברת אבן יהלום

חברת אבן יהלום מבצעת ליטוש והברקת מרצפות בצורה איכותית ומקצועית, כמו גם פעולות רבות נוספות כמו עבודות ליטוש שיש מורכבות, עבודות פוליש מכל הסוגים ועוד. בחברת אבן יהלום צוות מקצועי, אשר מבצע את הליטוש בצורה הטובה ביותר, ומאפשרים לכל אחד ליהנות ממרצפות מבריקות ויפות כמו חדשות, בעלות נוחה ומשתלמת במיוחד. עם המומחים של חברת אבן יהלום, אתם יודעים שתקבלו את השירות והתוצאה המושלמת, ושתוכלו ליהנות מעבודה איכותית שתעניק לכם רצפה יפהפייה.

 

רוצים לבצע ליטוש והברקת מרצפות? פנו עוד היום לחברת ליטוש אבן יהלום ותקבלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר!

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com