ליטוש בלטות

 

ליטוש בלטות

עכשיו הרצפה שלכם תהיה מבריקה!

 

יש לכם רצפת בלטות? היא זקוקה לליטוש? חשוב לעשות את זה מקצועית. כל מי שניסה להתחכם ולבצע ליטוש בלטות עצמאי, גילה כי הוא לא השיג דבר ולפעמים הסב לעצמו רק נזק.

מה כן לעשות אם רוצים ליטוש בלטות בצורה מקצועית ?

 

ליטוש בלטות

היות שבלטות הן שילוב של יציקה ואבן מוכרחים להשתמש במכונת ליטוש אבן על מנת ללטש אותה. אם המכונה לא תהיה חזקה דיה, היא לא תצליח ללטש את הבלטה ולתת לה את הצורה הסופית. כל מי שמעוניין להעניק לבלטות מראה מרשים ויפה, מוכרח לבצע ליטוש אבן לבלטות ע"י בעל מקצוע אשר מומחה בתחום.

 

 

שלבי ליטוש בלטות

  • בשלב ראשון חורצים את החריצים שבין הבלטות הנקראות פוגות בעזרת דיסק.
  • את כל הסדקים והחורים שהדיסק חרץ בשלב זה ממלאים אותם עם דבק אוטם. כמובן שיש לוודא שהדבק הוא באותו גוון של האריחים אחרת הוא יבלוט ויכער את המראה.
  • בעזרת מכונת ליטוש שעובדת על יהלומים - אבן חזקה במיוחד - מלטשים את הבלטות היטב. מורידים שכבה עליונה מכל הבלטה כדי להסיר שכבות של לכלוך ואבק וכן כדי ליצור שכבה אחידה על פני הבלטה. שלא יהיו 'עליות' או 'ירידות' על פני הרצפה, אלא מראה חלק.
  • על פי הצורך ממשיכים ללטש עד שהרצפה חלקה לחלוטין ללא שום גבשושיות, והיא חלקה וישרה.
  • בתור שלב אחרון וסופי, מורחים חומר מגן על פני הבלטות שנקרא "סילר" כדי ליצור שכבת בידוד בין הבלטות לבין לכלוך ושאר נוזלים שלא יספגו ברצפה.

 

 

מי עושה ליטוש בלטות?

ליטוש בלטות חייב להתבצע על ידי חברה אמינה ומקצועית. אם חשוב לנו שהתוצאה תהיה טובה באמת, נהיה חייבים להתיחס אליה כמו שצריך. להזמין אנשי מקצוע שיש להם נסיון בתחום והם עובדים בעזרת מכונות ליטוש משוכללות, רק אלה יכולים להבטיח לנו כי ליטוש בלטות יהיה כמו שאנחנו רוצים עד הסוף.

חברת ליטוש אבן יהלום עומדת מאחורי כל ההבטחות הללו. בידנו הכלים והמכשור להביא לבלטות שלכם את מקסימום הברק שאפשר. 

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com