ליטוש אבן קיסר

 

ליטוש אבן קיסר

אבן קיסר הוא משטח יוקרתי במיוחד הנפוץ בבתים רבים בישראל. אם אתם זקוקים לליטוש אבן קיסר, אנו לשירותכם

אבן קיסר הוא פיתוח של חברה ישראלית שנעשה נפוץ ביותר בישראל וגם בעולם. זהו בעצם לא ממש אבן אלא תערובת של חומרים היוצרת משטח חזק, יפה ונוח. מדובר במשטחים יוקרתיים ביותר, יפים ומיוחדים הדורשים טיפול מקצועי ועדין שלא יזיק להם חלילה. חברתנו מבצעת עבודות ליטוש שיש כבר שנים ארוכות. אם יש לכם אבן קיסר שזקוק לליטוש, אנו נשמח לבצע זאת עבורכם.

 

ליטוש אבן קיסר - רק עם מומחים!

אבן קיסר מורכב ממספר חומרים, כאשר החשוב והעיקרי שבהם הוא קוורץ טבעי ודבק פולימרי. קוורץ הוא מינרל מהחזקים ביותר הקיימים בטבע. הוא עמיד בפני המון נזקים ובעיות שאבן רגילה או קרמיקה ממש לא עומדים בהם. עם זאת, גם אבן קיסר לפעמים זקוק לליטוש ולטיפול מחודש בגימור, במידה ובכל זאת נוצרו בו סדקים עקב שימוש לא נכון או פשוט לאחר שנים של שימוש. בדיוק לשם כך אנו מציעים את שירותנו.

ליטוש אבן קיסר יהפוך את המשטח שלכם לחדש לגמרי במראהו ויעניק לו את המראה שהיה לו ממש כאשר הוא הונח לראשונה. אנו נעניק לאבן קיסר שלכם את הגימור שהייתם רגילים אליו והכול ייעשה בצורה מקצועית ביותר. חשוב לזכור כי אבן קיסר הוא משטח יקר במיוחד ולא פשוט לליטוש וחשוב שמי שמטפל בו יהיה מקצועי ומנוסה, שכן טיפול שגוי בחומרים ובדרכים לא נכונות עלול לגרום נזק בלתי הפיך לאבן וחבל שכך. ליטוש אבן קיסר דורש ידיים מקצועיות, מיומנות וטובות. לכן, כשאתם מזמינים אותנו לבצע ליטוש אבן קיסר אצלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שהמשטח נמצא בידיים טובות.

אנו חברה בעלת ניסיון רב במקצוע ומבצעים ליטוש אבן קיסר וסוגי אבן שונים כבר מס עשורים. אנו מתחייבים להעניק לכם שירות יוצא מן הכלל.

צרו עמנו קשר בהקדם האפשרי לקבלת פרטים ומידע נוסף בכל הקשור לליטוש אבן קיסר.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com