ליטוש אבן צפחה

אבן צפחה

אבן צפחה היא אבן טבעית בעלת גוון כהה ויפהפה בדרך כלל. אם יש לכם ריצוף צפחה שחוק, אנו נשמח לבצע עבורכם ליטוש!

אבן צפחה היא אבן טבעית יפהפייה אשר מקורה בסלעי בזלת. זוהי אבן חזקה ועוצמתית לא רק במבנה שלה אלא גם במראה שלה ויש חשיבות רבה לשמירה על ריצוף מאבן צפחה. אם ריצוף הצפחה שלכם נשחק עליכם לבצע ליטוש אבן צפחה. לשם כך אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, אנו מתמחים בליטוש אבן מכל הסוגים וביניהם אבן צפחה. אנו נשמח להעניק לכם שירות איכותי, מקצועי ואמין.

 

ליטוש אבן צפחה - לא אצל כל אחד!

אם יש לכם ריצוף אבן צפחה אתם ודאי אנשים בעלי אופי מיוחד, כיוון שמדובר באבן בעלת מראה מיוחד במינו ובלתי רגיל. כאשר אבן צפחה נשחקת המראה נפגם ויש צורך בליטוש האבן על מנת לחדש את המראה המרהיב שלה ולהפיק ממנה את המרב. ליטוש אבן צפחה אינו עבודה פשוטה ועל המבצע אותה להיות בעל מקצוע ותיק ומקצועי שיידע בידוק איך לעשות את העבודה ולא יפגע חלילה באבן, שאמנם היא חזקה אך יש לנהוג בה בעדינות שלא לגרום לנזק בלתי הפיך.

 

ליטוש אבן צפחה

ליטוש אבן צפחה יכול לכלול, אם תרצו בכך, פוליש קריסטלי על מנת להשלים את הפעולה ולשוות לרצפה מראה מבריק ונוצץ. בכל מקרה אנו מבצעים ניקיון יסודי ומילוי של הפוגות, פעולה המעניקה לרצפה מראה אחיד ומשווה לה מראה חדש כמעט לגמרי. עבודת הליטוש עצמה מתבצעת על ידי צוות מיומן ומקצועי המתפעל מכונות חדישות ומתקדמות, עם חומרים איכותיים בלבד שיעניקו לרצפה שלכם את המראה הנחשק. בסיום העבודה הצוות שלנו ימרח סילר על המרצפות, במטרה ליצור שכבת הגנה שתאטום את המרצפות מפני דירת נוזלים ומפגעים אחרים ובכך למעשה תסייע בשמירה עליהן לאורך זמן.

אם אתם מעוניינים בליטוש אבן צפחה מקצועי, איכותי, אמין ואדיב אין לכם הרבה מה להתלבט.

צרו עמנו קשר בהקדם האפשרי ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע ליטוש אבן צפחה עבורכם.

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com