ליטוש אבן מצפה

 

ליטוש אבן מצפה

אבן מצפה היא אבן טבעית הנפוצה לשימוש בישראל. אם אתם זקוקים לליטוש אבן מצפה, אתם מוזמנים לפנות אלינו

אבן מצפה היא אבן טבעית אשר נצבת מאזור מצפה רמון. מדובר באבן יפהפייה בעלת מראה מדברי וטבעי הנפוצה מאוד לשימוש בבתים בישראל. למרות מראה הטבעי והמרשים של אבן מצפה, היא אבן שצוברת לכלוך ועלולה להשחיר עם הזמן, בעיקר כאשר היא משמשת לחיפוי קיר או ריצוף חוץ, שבמקרה כזה היא חשופה לנזקי מזג האוויר כמו שמש חזקה או גשם. לכן מומלץ לבצע אחת לכמה זמן ליטוש אבן מצפה על מנת להפיק ממנה את המיטב ולשמור עליה לאורך זמן.

 

חברת ליטוש אבן יהלום - מומחים בליטוש אבן מצפה!

חברה המבצעת ליטוש אבן מצפה מוכרחה להיות בעלת ניסיון וידע בכל הקשור לסוגי האבן השונים הקיימים בריצוף וחיפוי קירות ומשטחים. זאת משום שלכל אבן תכונות משלה ותגובות לחומרים שונים וחשוב מאוד שבעלי המקצוע יידעו בדיוק עם איזו אבן הם מתעסקים על מנת שיוכלו להשתמש בחומרים הנכונים ובמכשירים הנכונים. בחברתנו, אבן יהלום, מומחים בעבודות ליטוש, פוליש לאבן וכמובן גם בליטוש אבן מצפה. אם יש לכם ריצוף אבן מצפה שחוק או חיפוי אבן מצפה שחוק, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 

רמות גימור בליטוש אבן מצפה

ליטוש אבן מצפה יכול להיות בשלוש רמות גימור לבחירתכם. ניתן לבצע גימור מט, מט משי, וניתן לקבל גימור מבריק. בכל מקרה, הליטוש יתבצע באופן המקצועי ביותר ובסיום העבודה אנו נמרח סילר על המשטח על מת שיספק לריצוף או לקיר שכבת הגנה שתשמור עליו מפני נזקים ופגעים לאורך זמן. מריחת סילר היא פעולה שמומלץ לחזור עליה את לשלוש שנים בערך, על מנת לשמור על הריצוף ועל האבן ממנו הוא עשוי.

ליטוש אבן מצפה, כאמור, אינו יכול להיעשות על ידי כל אחד. אנו מציעים לכם שירות מקצועי, אמין ואדיב עם צוות עובדים מיומן ומוכן לעבודה קשה. המטרה שלנו היא שאתם תהיו מרוצים.

 

ליטוש ביהלום ברמת גימור מבריק לאבן מצפה - לגלריה המלאה לחץ כאן
 

 

לקבלת שירות ליטוש אבן מצפה מקצועי ואמין אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח לבצע ליטוש אבן מצפה מקצועי. 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com