ליטוש אבן יהלום

ליטוש אבן יהלום

ליטוש אבן הוא עבודה לא פשוטה אבל חשובה מאוד בבתים עם מרצפות אבן. ליטוש אבן נקרא גם לפעמים ליטוש יהלום, כאשר נעשה שימוש באבני יהלום לצורך פעולת הליטוש. אבני היהלום מלטשים את הרצפה באופן יסודי ומעניקים לליטוש רמת גימור גבוהה במיוחד. ליטוש אבן יהלום הוא ליטוש מומלץ במקרים בהם נדרש ליטוש עמוק ואינטנסיבי יותר כיוון שהתוצאה בליטוש אבן יהלום היא מבריקה יותר ואיכותית יותר.

 

ליטוש אבן יהלום עושים רק עם המקצוענים - חברת אבן יהלום!

ליטוש אבן יהלום חייב להתבצע על ידי חברה מקצועית וותיקה בתחום, אשר הצוותים שלה יודעים כיצד לתפעל את מכונות הליטוש באופן כזה שלא יפגע חלילה ברצפת האבן שלכם. צוות הליטוש חייב להכיר את כל סוגי האבן ולדעת בדיוק מהן התכונות של כל סוג על מנת להתאים בדיוק את הטיפול הדרוש ולא לטעות ולגרום לנזק שעלול להיות בלתי הפיך. לכן, אנו מתחייבים להעניק לכם שירות מקצועי ברמה גבוהה במיוחד וללא פשרות. ליטוש אבן יהלום עושים רק אצל המקצוענים ביותר.

 

ליטוש אבן יהלום מעניק לרצפה מראה חדש, נקי, נוצץ ומבריק. כמובן, אם תהיו מעוניינים בכך, נוכל לבצע עבורכם גם הברקה קריסטלית להשלמת ביצוע הליטוש וליצירת מראה מבריק למרצפות. כמו כן, במהלך העבודה אנו פותחים וממלאים מחדש את הפוגות בדבק מתאים כך שנוצר מראה אחיד של מרצפות האבן. אז מתבצע ליטוש יהלום והעבודה נראית מושלמת, התוצאה יפהפייה ואתם הלקוחות יוצאים מרוצים. התפקיד שלנו בסופו של דבר הוא להעניק לכם את השירות הטוב ביותר על מנת שתהיו שבעי רצון מהמרצפות שלכם. שימו לב לא להתפשר על הטוב ביותר, כיוון שמדובר בבית שלכם, המקום היקר לכם יותר מכל.

בחברת אבן יהלום צוות מומחים לליטוש אבן יהלום ואנו נעשה הכול על מנת שתהיו מרוצים ומאושרים בסיום העבודה.

 

ליטוש אבן יהלום מתקדם מתבצע באמצעות אבני יהלום המובנות במכונה. ליטוש יהלום - רק עם חברת ליטוש אבן יהלום ! 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com