ליטוש אבן טרוורטין

 

ליטוש אבן טרוורטין

אבן טרוורטין היא אבן מיוחדת במינה, המעניקה מראה יוקרתי ויפהפה לבית בו היא נמצאת. זוהי אבן גיר טבעית הנחצבת מסלעים הנמצאים לאורך ערוצי נחלים או בקרבת מעיינות חמים או קרים. אבן טרוורטין היא אבן בעלת חספוס טבעי יפהפה, המאופיין בנקבוביות המשוות לה מראה טבעי יותר. עם זאת, הנקבוביות והאבן עצמה סופחת לכלוך וחשופה לפגעים נזקים הנגרמים לה מהזמן וממזג האוויר. לשם כך יש לבצע ליטוש אבן טרוורטין.

 

חברת ליטוש אבן יהלום - מקצועיות בליטוש אבן טרוורטין !

על מנת לבצע ליטוש אבן טרוורטין, יש צורך בחברה מיומנת ומקצועית אשר תעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר וכמובן את הטיפול המסור והנכון ביותר לאבן שלכם. חברתנו, אבן יהלום, היא חברה ותיקה ומקצועית אשר מבצעת עבודות ליטוש אבן כבר שנים ארוכות. אנו עובדים באופן יעיל ומיומן, צוות החברה מכיר את כל סוגי האבנים ויודע בדיוק איך לבצע ליטוש אבן טרוורטין בצורה שתותיר אותה נקייה ומדהימה ותפיק ממנה את המירב.

 

תהליך ליטוש אבן טרוורטין

ליטוש אבן טרוורטין מתחלק למספר חלקים. ראשית מבצעים פתיחה ומילוי פוגות בדבק שיש מותאם גוון, שנית ניתן באבן טרוורטין למרוח דבק שיש נוזלי שקוף בכדי למלא את הנקבוביות והגידים, לאחר מכן מלטשים את רצפת האבן ליטוש גס ועדין באופן אחיד וסופי ומבצעים מריחת סילר על האבן, אשר מספק שכבת הגנה ולמעשה עוזר לכם לשמור על האבן מפני נזקים שונים כגון חדירת נוזלים והשחרה. זוהי פעולה שאף מומלץ לחזור עליה פעם בכמה שנים על מנת לשמר את אבן הטרוורטין במצב הטוב ביותר לאורך זמן ולא להזדקק להחלפה של הריצוף או החיפוי.

 

חברת אבן יהלום

חברת ליטוש אבן יהלום מבצעת לכם שירות ליטוש אבן טרוורטין מקצועי על ידי צוות אדיב ללא פשרות, עם המכונות החדישות והמתקדמות ביותר ועם צוות העובדים המיומן והמקצועי ביותר שתפגשו. אל תתפשרו על פחות אם אתם רוצים שהתוצאה תהיה מרהיבה ותישמר לאורך זמן.

 

אבן טרוורטין היא אבן מיוחדת המשמשת לריצוף פנים, חוץ ולחיפוי קירות ומשטחים. אצלנו תקבלו ליטוש אבן טרוורטין איכותי במיוחד!

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com