ליטוש אבן טבעית

 

ליטוש אבן טבעית

קיימים סוגים רבים מאוד של אבן טבעית וכולם משמשים למטרות השונות של ריצוף פנים או חוץ וחיפוי משטחים. לכל סוג אבן תכונות שונות וכל אבן דורשת טיפול שונה. המשותף לכולן הוא היותן אבן טבעית, הנחצבת מהסלע עצמו ומעובדת לאחר מכן על מנת להתאים למשטח אליו היא מיועדת. אבן טבעית היא אבן שתכונותיה אינן ניתנות לשינוי או להתאמה לצרכים ולכן אלו אבנים הדורשות טיפול ותחזוקה שוטפת. ליטוש אבן טבעית הוא דרך מצוינת לשמור עליה מפגעי הזמן ומזג האוויר.

 

מה כולל ליטוש אבן טבעית

עבודת ליטוש אבן טבעית נגזרת מסוג האבן והמטרה לשמה היא משמשת. ישנם סוגים שונים של אבן טבעית- אבן צפחה, אבן טרוורטין, אבן חברון, בזלת ועוד. ישנן אבנים שהן אבני כורכר, ישנן אבני גיר. כל סוג דורש עבודה שונה ולכן בבואכם לבחור חברת ליטוש אבן טבעית עליכם לוודא כי אכן מדובר בחברה ותיקה ובעלת ניסיון, אשר עובדיה מכירים את כל סוגי האבנים ויודעים בדיוק איך לעבוד עם כל אבן ואבן.

 

שלבי ליטוש אבן טבעית

ליטוש אבן טבעית מתבצע בשלבים. בשלב הראשון אנו נבצע פתיחה ומילוי פוגות על ידי דיסק, לאחר מכן נבצע ליטוש גס ועדין לאבן, פעולה אשר תעניק לריצוף מראה אחיד ואסתטי. השלב הבא נתון לבחירתכם ותלוי גם במטרה לשמה האבן משמשת. אם תהיו מעוניינים בכך, ניתן לבצע יישום הסילר פוליש קריסטל, פעולה שתעניק לריצוף ברק וזוהר. בריצוף חוץ הברקה לרוב איננה מתבצעת כיוון שזהו ריצוף שנפגע יותר מפגעי מזג האוויר ולא ומיותר לעשות לו הברקה. בשלב הסופי, אנו נמרח סילר על הריצוף, אשר מטרתו ליצור מעטה הגנה על האבן מפני נזקים לאורך זמן ולמנוע חדירה של נוזלים.

חברת אבן יהלום היא חברת ליטוש אבן מקצועית, ותיקה ואמינה. אנו נשמח להעניק לכם שירות יוצא מן הכלל.

 

אבן טבעית משמשת למגוון מטרות, בעיקר ריצוף פנים או חוץ. אם אתם זקוקים לליטוש אבן טבעית, אתם מוזמנים לפנות אלינו

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com