ליטוש אבן חלילה

ליטוש אבן חלילה

אבן חלילה היא אבן המשמשת לריצוף פנים וחוץ וגם לחיפוי משטחים. ליטוש אבן חלילה יסייע לשמור עליה ולתחזק אותה.

אבן חלילה, ששמה מעיד עליה כי מקורה באזור דרום הר חברון, היא אבן גיר טבעית אשר מתאפיינת בחוזק רב ביותר והיא נמצאת בשימוש נפוץ בישראל בריצוף פנים וחוץ ולחיפוי משטחים שונים. כאשר אבן זו משמשת לריצוף חוץ, היא חשופה לנזקי השמש והגשם ולכל התנאים הקיימים מחוץ לבית. אך גם בריצוף פנים נוצרים נזקים וכל אלה דורשים טיפול אינטנסיבי על ידי ליטוש מקצועי של האבן. ליטוש אבן חלילה יעניק לה מראה נקי, חדש ונוצץ.

 

ליטוש אבן חלילה – חברת אבן יהלום
חברתנו מבצעת ליטוש אבן חלילה הכולל את כל השלבים הנחוצים בפעולת ליטוש כזאת, חלקם נתונים לבחירתכם, למשל אם תהיו מעוניינים או לא בהברקה מסוג כלשהו. אנו מבצעים ליטוש כללי של האבן בצורה מקצועית ומסודרת על ידי ציוד ליטוש מתקדם ואיכותי ביותר אשר מתופעלות על ידי אנשי מקצוע מהטובים ביותר. מעבר לכך, אנו מבצעים גם פתיחה ומילוי של הפוגות על מנת לייצר מראה אחיד ונקי של האבן. בשלב זה, אם תבחרו בכך, נבצע פוליש קריסטל ולבסוף נבצע מריחת סילר שמטרתו לאטום את האבן מאפשרות של חדירת נוזלים ולמעשה משמש כמעטה הגנה לאורך זמן.

 

חברתנו, אבן יהלום, מספקת ליטוש אבן חלילה כבר שנים ארוכות. אנו רואים בעבודתנו חשיבות רבה כיוון שאנו מסייעים ללקוחותינו ליצור את המראה המושלם לרצפה שלהם מבלי להזדקק להחליפה. כאשר לקוחותינו בוחרים בנו הם יכולים להיות בטוחים כי העבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר ויינתן להם השירות האדיב, המקצועי והאמין ביותר. אם יש לכם ריצוף אבן חלילה הזקוק לפעולת ליטוש אבן אנו מציעים לכם לפנות אלינו ולקבל את השירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל.

 

ליטוש אבן חלילה הוא פעולה המוכרחה להיות מבוצעת על ידי לטשים מקצוענים, המכירים את האבן ואת סודותיה.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com