ליטוש אבן חוץ

ליטוש אבן חוץ

אבן חוץ היא בדרך כלל אבן טבעית ומעצם היותה מחוץ לבית היא סופגת יותר נזקים. ליטוש אבן חוץ הוא דרך נהדרת לטפל בה

אבן חוץ היא אבן המשמשת לריצוף חיצוני- בחצר, בכניסה לבית וכיוצא באלה. מתוקף היותה של האבן מחוץ לבית היא חשופה לפגעי מזג האוויר, פגעי הזמן ולרגליים הדורכות עליה ללא רגש- בדרך כלל לא נוהגים לנגב את הנעליים לפני שדורכים בחוץ... מסיבות אלה ועוד מומלץ לבצע אחת לכמה זמן, תלוי בסוג האבן, טיפול אינטנסיבי ועמוק לריצוף האבן הכולל ליטוש ואיטום באמצעות סילר אשר ישמור עליה לאורך זמן.

 

מה כולל ליטוש אבן חוץ ומתי צריך לבצע אותו?

ליטוש אבן חוץ מומלץ לבצע אחת לכמה שנים על מנת לשמור על הריצוף שלא יגיע למצב שנדרשת החלפה כללית שלו. אבן חוץ סופגת נזקים של גשם ושמש ומתוך כך נוצרים בה כתמים ונזקים שדורשים עבודה מקצועית ומעמיקה. ליטוש אבן חוץ כולל ליטוש של האבן עצמה וכמו כן ניקוי הפוגות, הרווים בין המרצפות ואם יש צורך בכך גם מילוי שלהן. בדרך זו אנו משיגים מראה חדש ונקי לריצוף. חברתנו אבן יהלום מבצעת ליטוש אבן חוץ בצורה מקצועית ואמינה ביותר.

 

ליטוש האבן למראה חדש

ליטוש אבן חוץ ייתן לריצוף החוץ שלכם מראה חדש ויפהפה. אל תתפשרו על פחות מזה, כיוון שמדובר בכניסה לבית שלכם שהיא למעשה תעודת הזהות שלו או בגינה שלכם, שהיא המקום שאמור להיות הכי מטופח ונעים עבורכם ועבור האורחים שלכם. ליטוש אבן חוץ הוא פעולה חשובה שיש לעשותה בתדירות הנדרשת על פי סוג האבן על מנת שהיא תישמר לאורך שנים, בדומה לכל דבר בבית שדורש תחזוקה שוטפת. מבחינת עלות, עדיף לבצע ליטוש לאבן מאשר להחליף אותה ולכן מומלץ לעשות זאת.

עם זאת, ליטוש אבן חוץ חייב להיעשות על ידי חברה אמינה, מקצועית וותיקה אשר עובדיה מכירים היטב את כל סוגי האבנים ודרכי הטיפול בהן.

לקבלת שירות מקצועי ומיומן מצוות חברת אבן יהלום, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com