חידוש קרמיקה ישנה

 

חידוש קרמיקה ישנה

אם הקרמיקה שלכם ישנה ונדמה שכבר עבר עליה זמנה, קיימת אפשרות לחדש אותה. חברת אבן יהלום תשמח לבצע זאת עבורכם במקצועיות ובמסירות!

קרמיקה ישנה היא לרוב מטרד שלא נעים להתעסק איתו יותר מדי. למשל, אם עברתם דירה ובמעונכם החדש ישנם אריחי קרמיקה ישנים במטבח או באמבטיה, שצברו לחות, עובש וחלודה עם הזמן וכבר אינם נראים כל כך טוב, או אפילו מרצפות קרמיקה שכבר נדמה שעבר זמנן. כמובן שהפתרון הראשון שיעלה בראשכם הוא החלפה כללית של הקרמיקה הישנה בחדשה. אך אנו מציעים לכם חידוש קרמיקה ישנה - חסכוני הרבה יותר ומעניק תוצאה זהה- הקרמיקה נראית חדשה לגמרי והכיס במצב טוב.

 

חידוש קרמיקה ישנה אצל המומחים מספר 1- חברת אבן יהלום!

חידוש קרמיקה ישנה מתבצע באמצעות קרצוף האריחים על ידי מכונת פוליש וניקוי הרובה, הרווחים בין האריחים. באמצעות פעולות אלה מתקבל מראה חדש ונקי של הקרמיקה ללא כל צורך בהחלפתה! לכן, חידוש קרמיקה ישנה הוא יופי של פתרון עבור מי שהקרמיקה כבר לא נראית כל כך טוב ונדרש טיפול רציני שחומרי הניקוי הרגילים כבר לא מסוגלים להתמודד איתו. אנו בחברת אבן יהלום נשמח להעניק לכם את השירות הזה ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר כך שהקרמיקה שלכם כבר ממש לא תיראה ישנה ואף אחד לא יאמין לכם שלא החלפתם אותה.

 

חידוש קרמיקה ישנה וניקוי רובה

חידוש קרמיקה ישנה הוא לרוב גם חשוב לא רק מהצד האסתטי אלא גם מהצד הבריאותי. קרמיקה ישנה, במיוחד במטבח או בחדר האמבטיה, היא קרמיקה שצברה על גביה לחות רבה שגרמה להצטברות של חלודה ועובש. אלה מזיקים לנשימה ולבריאות ונחשבים למטרדים אשר הטיפול בהם הוא הכרחי. אנו מבצעים חידוש קרמיקה ישנה בצורה מקצועית ביותר. שימו לב, לא ניתן לבצע ליטוש לאריחי קרמיקה או פוליש ווקס או קריסטלי כיוון שקרמיקה היא חומר ייחודי אשר אינו מסוגל לספוג לתוכו חומרים אחרים וליטוש עלול לגרום לו נזקים כמו סדקים או שברים. לכן, החידוש מתבצע רק באמצעות קרצוף וניקוי הרובה.

 

אתם מוזמנים ליצור קשר ולהזמין חידוש קרמיקה ישנה מחברת אבן יהלום !

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com