חידוש קרמיקה באמבטיה

 

חידוש קרמיקה באמבטיה

הקרמיקה באמבטיה דורשת לעיתים טיפול כיוון שהיא סופגת הרבה לכלוך ועובש. חברת אבן יהלום מומחית בחידוש הקרמיקה באמבטיה למראה מושלם.

אם יש לכם אריחי קרמיקה באמבטיה - וסביר להניח שיש לכם, כמו לכמעט כולם...- אתם ודאי נזקקים מפעם לפעם לחדש אותם. זאת משום שהאריחים והרובה באמבטיה סופגים לחות רבה ובשל כך מקבלים עובש וחלודה המצטברים עליהם וגורמים למראה לא נקי ולא אסתטי בכלל. מה גם שעובש וחלודה מזיקים לנשימה ולבריאות. בדיוק בשביל זה אנו מעמידים לרשותכם שירות חידוש קרמיקה באמבטיה.

 

חידוש קרמיקה באמבטיה - מתי מבצעים אותו ולמה זה כל כך חשוב?

חידוש קרמיקה באמבטיה מתבצע באמצעות קרצוף האריחים על ידי מכונת פוליש לקרמיקה וניקוי הרובה. בדרך זו הקרמיקה באמבטיה מקבלת מראה נקי וחדש. לא ניתן לבצע ליטוש לאריחי קרמיקה כיוון שפעולה זו עלולה לסדוק אותם ולהזיק להם. מלבד זאת, גם פוליש ווקס או קריסטלי לא ניתן לבצע באריחי קרמיקה באמבטיה כיוון שהקרמיקה היא חומר שאינו סופג לתוכו חומרים אחרים ולמעשה פעולות אלו הן חסרות תכלית ולא תורמות כלום לשיפור מראה הקרמיקה באמבטיה.

 

חידוש קרמיקה באמבטיה

חידוש קרמיקה באמבטיה הוא פעולה חשובה ביותר כיוון שכאמור, אריחי הקרמיקה באמבטיה מעצם היותם בחדר זה, סופגים לחות רבה. המשמעות של ספיגת הלחות הזו היא הצטברות של עובש וחלודה על גבי האריחים. מעבר לנזק שנגרם לאריחים מהצטברות רבה של עובש וחלודה ומעבר למראה הלא אסתטי שזה נותן לאמבטיה, מדובר גם בסכנה בריאותית שיש לטפל בה. חידוש קרמיקה באמבטיה מומלץ גם למי ששוקל להחליף קרמיקה באמבטיה -  עבודת החידוש היא חסכונית בהרבה מהחלפה כללית של האריחים ונותנת תוצאה זהה. כך שאם למשל עברתם דירה והקרמיקה בדירה החדשה אינה במצב טוב כל כך, ייתכן וכדאי לכם לשקול חידוש קרמיקה באמבטיה.

חברת פוליש אבן יהלום היא חברה ותיקה ובעלת ניסיון. הצוותים שלנו מיומנים בכל עבודות הפוליש ובפרט חידוש קרמיקה באמבטיה.

 

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום, אנו נבוא לבצע חידוש קרמיקה באמבטיה כך שלא תכירו את האריחים שלכם!

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com