חידוש קרמיקה

 

חידוש קרמיקה

קרמיקה היא חומר איכותי וחזק, אך גם הוא נדרש לטיפול וחידוש עם הזמן. חברתנו מציעה לכם שירות חידוש קרמיקה מקצועי.

קרמיקה, כמו כל חומר אחר, צוברת נזקים ולכלוכים עם השנים. בין אם מדובר באריחי קרמיקה המחפים קיר במטבח או באמבטיה ובין אם מדובר בריצוף קרמיקה, היא עלולה לצבור לכלוכים כגון עובש וחלודה אשר לא רק מזיקים לה ברמה האסתטית אלא גם לבריאות ולנשימה שלכם. לכן חשוב לבצע חידוש קרמיקה על מנת לטפל בנזקים הללו וכמובן, גם לשפר את המראה שלה ולגרום לה להיראות כמו חדשה, בלי להחליף אותה.

 

חברת אבן יהלום  - מומחים לחידוש קרמיקה

חידוש קרמיקה מתבצע על ידי קרצוף במכונת פוליש וניקוי רובה. פעולות ניקוי מקצועיות אלה הן היחידות שניתן לבצע על אריחי קרמיקה - לא ניתן לבצע ליטוש לקרמיקה או פוליש ווקס וקריסטלי. ליטוש לקרמיקה עלול לגרום לה לנזקים קשים כמו סדקים או אפילו לשבור אותה, כך שזוהי פעולה שממש אסור לבצע. פוליש ווקס או קריסטלי לא ניתנים לביצוע בקרמיקה כיוון שהקרמיקה אינה מסוגלת לספוג לתוכה חומרים ופוליש כולל החדרת חומרי ברק לתוך השכבה העליונה של האריח. כך שאלו פעולות שאינן ניתנות לביצוע על חידוש קרמיקה.

 

חידוש קרמיקה ורובה

אך אל תתאכזבו מהעובדה שישנן פעולות שלא ניתנות לביצוע - גם אם לא ניתן לבצע פעולות כגון ליטוש או פוליש על הקרמיקה שלכם, חידוש קרמיקה נעשה באופן מקצועי כך שפעולות הקרצוף הן עמוקות ומדובר בניקיון שאותו חומרי הניקוי הביתיים והידיים אינן מסוגלות לבצע באותה רמה. כמו כן, ניקוי רובה מקצועי המתבצע על ידינו הוא טיפול נהדר עבור האריחים כיוון שהוא יוצר מראה חדש לגמרי וחוסך לכם את הצורך להחליף את הקרמיקה. חידוש קרמיקה אמנם נשמע פשוט אך הוא דורש ידע וניסיון. אנו מתחייבים לביצוע עבודת חידוש קרמיקה באיכות הטובה ביותר, על ידי צוות פוליש וחידוש מקצועי שיודע את העבודה ומבצע אותה באדיבות וביעילות.

 

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר על מנת להזמין מאיתנו שירות חידוש קרמיקה מקצועי ואיכותי מאין כמותו!

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com