חידוש רצפת קרמיקה

 

חידוש מרצפות קרמיקה

יש לכם רצפת קרמיקה ואתם מעוניינים לחדש אותה? חברת אבן יהלום - החברה בשבילכם!

ריצוף קרמיקה הוא ריצוף יחסית מיוחד, מאחר ובשונה משיש או אבן, על קרמיקה אין אפשרות לבצע ליטוש, פוליש ווקס או פוליש קריסטלי, כיוון שהקרמיקה אינה סופגת לתוכה חומרי הברקה. מה שאנחנו כן עושים, זהו חידוש מרצפות הקרמיקה באמצעות קרצוף במכונת פוליש ובנוסף לכך גם מבצעים ניקוי פוגות אשר מעניק לרצפה זוהר וניקיון. בדרך זו, ריצוף הקרמיקה מקבל מראה חדש ונקי.

 

חידוש מרצפות קרמיקה רק עם חברת אבן יהלום!

חברתנו מתמחה בכל עבודות הפוליש והליטוש ובכללן בעבודות חידוש קרמיקה. אנו מעמידים לצורך העבודה הזו את הצוותים הכי מיומנים ומנוסים שלנו, שיודעים בדיוק איך לעבוד עם כל סוג של ריצוף. מרצפות קרמיקה הן עדינות ומיוחדות והעבודה איתן דורשת עדינות. אנו לא משתמשים במכונות או בחומרים שעלולים להזיק למרצפות הקרמיקה ולכן העבודה היא איכותית ומקצועית. 

 

ניקוי מרצפות קרמיקה באמצעות מכונת פוליש

ניקוי מרצפות קרמיקה, כאמור, אינו יכול לכלול ליטוש יהלום או הברקה מכל סוג שהוא. זאת משום שפעולת הליטוש עלולה לסדוק ואף לשבור את הקרמיקה ובכך להזיק לה ולכן אסור בתכלית האיסור לעשות פעולה זאת על מרצפות קרמיקה. באשר לפוליש מסוג ווקס או קריסטלי, לא ניתן לעשות זאת כיוון שהקרמיקה אינה סופגת לתוכה חומרים ואין אפשרות להחדיר חומרי ברק. אם נבצע פוליש ווקס על מרצפות קרמיקה, תיווצר שכבה שומנית ומחליקה מעל המרצפות ולמעשה הפעולה לא תתרום כלל למראה הרצפה אלא רק להפך. מסיבה זו, כל שנותר לנו על מנת לבצע חידוש מרצפות קרמיקה הוא לקרצף באמצעות מכונת הפוליש, על מנת שהניקיון יהיה עמוק. תוך כדי כך, אנו מבצעים גם ניקוי לרובה בפוגות, הרווחים שבין המרצפות, כך שגם הם מתחדשים ובאמצעות כך נוצר מראה נקי ומצוחצח למרצפות הקרמיקה, גם מבלי לבצע פוליש ווקס או פוליש קריסטל.

חברת פוליש אבן יהלום היא חברה בעלת ניסיון רב שנים, אנו מתחייבים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולהזמין שירות ניקוי מרצפות קרמיקה!

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com