חידוש מרצפות סומסום

 

אבן יהלום – חידוש מרצפות סומסום האיכותי ביותר!

מרצפות סומסום, אשר ידועות גם ממשפחת מרצפות  האבן, הן מרצפות שאהובות על אנשים רבים. אלה הן המרצפות הנפוצות והמוכרות ביותר, ואנשים רבים מעדיפים דווקא אותן על פני כל סוג אחר של ריצוף. חידוש מרצפות סומסום מעניק למרצפות ישנות ברק מחודש, ומוסיף הרבה מאד למראה של הבית כולו. חברת פוליש אבן יהלום מבצעת חידוש מרצפות סומסום  ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר שתוכלו למצוא.

 

חידוש מרצפות סומסום

חידוש מרצפות סומסום הוא תהליך אשר נועד למרצפות סומסום ישנות, שכבר נעשה בהן שימוש במשך מספר שנים. לאחר שנים של שימוש, המרצפות מאבדות את הברק המקורי שלהן. הן צוברות לכלוך, אשר לעיתים גם נספק בשכבות העליונות של המרצפות עצמן, הצבע שלהן עלול להשתנות, הן מקבלות שריטות שטחיות ושריטות עמוקות, הן כתוצאה מדריכה רגילה עליהן והן כתוצאה מגרירה של חפצים. כך או כך, יש צורך בחידוש של המרצפות, על מנת להעניק להן מחדש מראה נאה, נקי ומבריק. תהליך של חידוש מרצפות סומסום כולל ליטוש עדין או עמוק של המרצפות באמצעות מכונות ליטוש מיוחדות. עומק הליטוש נקבע על פי רמת השחיקה של המרצפות, כאשר ככל שמחכים זמן רב יותר בין ליטוש לליטוש, כך יש צורך בליטוש עמוק ויסודי יותר, מטבע הדברים. לאחר הליטוש, מסיימים את הפעולות של חידוש מרצפות סומסום באמצעות מריחה של סילר על המרצפות. זהו חומר איטום, אשר מעניק גימור סופי למרצפות ומונע מהן לספוג נוזלים וכתמים שונים שעלולים להישפך עליהן.

 

 

חברת פוליש אבן יהלום 

את כל התהליך הזה של חידוש מרצפות סומסום מבצעת חברת פוליש אבן יהלום בצורה הטובה והמקצועית ביותר, כחלק מעוד מגוון עבודות פוליש וחידוש שהיא מבצעת עבור לקוחותיה. עם חברת אבן יהלום אתם יכולים ליהנות לא רק מחידוש מרצפות סומסום, אלא גם מחידוש של כל סוגי המרצפות, וגם ממגוון עבודות ליטוש אבן ושיש מורכבות ואיכותיות. עם השירות המקצועי והייחודי של חברת אבן יהלום, אתם יודעים שתצאו מרוצים.

 

 מחפשים שירות של חידוש מרצפות סומסום ? בואו ליהנות מן השירות הייחודי והאיכותי של חברת אבן יהלום!

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com