חידוש מרצפות טרצו

 

חידוש מרצפות טרצו זה אבן יהלום!

מרצפות טרצו הן המרצפות הישנות והמוכרות לכולנו, מרצפות אבן פשוטות ויפות, אשר היו בעבר נפוצות מאד. גם כיום, אנשים רבים מעדיפים לרצף את הבית במרצפות טרצו על פני מרצפות מסוגים אחרים. חידוש מרצפות טרצו דרוש לאחר מספר שנות שימוש ברצפה, ומחזיר למרצפות את המראה החדש והרענן שלהן. חברת יהלום מבצעת עבורכם חידוש מרצפות טרצו בצורה מקצועית ואיכותית במיוחד.

 

חידוש מרצפות טרצו

חידוש מרצפות טרצו הוא תהליך שבו, למעשה, מחזירים למרצפות את נעוריהן. מרצפות טרצו נראות יפות במיוחד כאשר הן חדשות, אולם כעבור שנים ספורות, הן מאבדות מן הברק החדש שלהן, ומקבלות מראה ישן. לעיתים הן סופגות כתמים שונים, הצבע שלהן עלול להישחק כתוצאה מחומרים חריפים או חומציים שנשפכים עליהן, לעיתים הן מקבלות שריטות טבעיות מהליכה עליהן או מגרירה של חפצים. ביחד, נוצר מראה ישן של המרצפות, מראה בלוי וחסר ברק. חידוש מרצפות טרצו מחזיק למרצפות את נעוריהן, את הברק שלהן ואת המראה הנאה שלהן. חידוש מרצפות טרצו נעשה באמצעות ליטוש של המרצפות במכונות ליטוש המיוחדות לכך. הליטוש יכול להית עדין או עמוק, תלוי במצב המרצפות ובעומק הפגיעות שקיימות בהן. השלב הבא של חידוש מרצפות טרצו לאחר הליטוש הוא מריחה של סילר, אשר נועד לאטום את המרצפות, למנוע מהן לספוג נוזלים מסוגים שונים, ולהעניק להן ברק.

 

חברת ליטוש אבן יהלום

חברת ליטוש אבן יהלום היא חברה מקצועית, אשר מבצעת עבודות ליטוש מכל הסוגים, כמו גם עבודות חידוש לכל סוגי הרצפות. חברת אבן יהלום מבצעת עבודות פוליש כמו פוליש קריסטל ופוליש ווקס, ועבודות של חידוש כמו חידוש מרצפות, חידוש גרניט פורצלן וקרמיקה, וכאמור, כמובן, חידוש מרצפות טרצו. את כל אלה מבצעת חברת אבן יהלום בצורה המקצועית והאיכותית ביותר, כדי שאתם תוכלו ליהנות מבית מבריק מכל הבחינות – גם בית נקי ברמה גבוהה, וגם מרצפות מחודשות, מבריקות ובעלות מראה רענן ויפהפה, כמו חדש.

 

צריכים שירות של חידוש מרצפות טרצו ? בואו לקבל אותו בצורה המקצועית והאיכותית ביותר, עם הצוות של חברת ליטוש אבן יהלום!

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com